Skocz do zawartości

Piknik Żar 2015


PilotM

Rekomendowane odpowiedzi

A oto duet dzięki któremu mogliśmy zobaczyć to co dzieje

się na pikniku z nieco innej perspektywy.

                                                                                                                                                                                                    post-14986-0-77900800-1437387369_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany film z szybowcami w głównej roli. Ciągniki szybowców też się załapały :).

Szkoda , że musiałem wracać w sobotę, bo było co filmować.

Przy okazji dziękuję organizatorom za udany piknik.

Przyjemnego oglądania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, w większości na filmie moja Minimoa - dziękuję Ci za fantastyczną pamiątkę!!!! I wybacz, że w którymś momencie poprosiłem o więcej przestrzeni. Z poziomu pilota na ziemi wyglądało to "trochę" inaczej.

Genialna robota i szacunek za to, że Ci się chce i poświęcasz swój czas! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale, nie dogadywaliśmy nic wcześniej. Cieszy, że się podoba film, bo o to chodziło (  latało ;)  ).

Wieczorem zrobię film z lotu 9 metrowego  giganta. Praktycznie od startu do lądowania.

Nie udawało mi się tak blisko podlecieć, bo brakowało prędkości mojej piance.

 

Proszę kogoś o dane tego szybowca to wpiszę do czołówki filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem okazję zagościć za Żarze ale nie żałuję ani minuty spędzonej na pikniku :) Wszystko było super zorganizowane. 

PS kolega Konrad ze zdjęcia nr 8 zachwycił mnie swoim modelem, a zwłaszcza umiejętnościami pilotażu :) gratuluje talentu i do zobaczenia za rok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochlebne opinie :)

 

 PS kolega Konrad ze zdjęcia nr 8 zachwycił mnie swoim modelem, a zwłaszcza umiejętnościami pilotażu :)

Potwierdzam Konrad ma talent.

Byłem już na wielu imprezach modelarskich i widziałem wielu modelarzy - tych z pierwszej ligii również, ale Konrad zachwycił mnie swoim opanowaniem i precyzją w pilotażu, szcególnie na małej wysokości.

 

 

 

...myślę że z Bogdanem stworzycie super pamiątkową galeryjkę

 

Jeśli tylko Bogdan nie będzie miał nic przeciwko, to bardzo chętnie.

 

Po pikniku zebrało się trochę materiału i muszę wszystko ogarnąć.

W miarę mozliwości będę zamieszczał co ciekawsze ujęcia.

 

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochlebne opinie :)

 

Potwierdzam Konrad ma talent.

Byłem już na wielu imprezach modelarskich i widziałem wielu modelarzy - tych z pierwszej ligii również, ale Konrad zachwycił mnie swoim opanowaniem i precyzją w pilotażu, szcególnie na małej wysokości.

 

 

 

 

Jeśli tylko Bogdan nie będzie miał nic przeciwko, to bardzo chętnie.

 

Po pikniku zebrało się trochę materiału i muszę wszystko ogarnąć.

W miarę mozliwości będę zamieszczał co ciekawsze ujęcia.

 

Pozdrawiam.

 

Arek co Ty gadasz super że jest jeszcze ktoś kto foci, jest inne spojrzenie i dobrze.

Ja jak się uporam to umieszczę wszystko w galerii Picassa ,tak najwygodniej.

A od czasu do czasu i tu wrzucę godne uwagi foty.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik naprawdę Super , było co oglądać , tyle pięknych modeli ,a wyluzowana ekipa zezwoliła na start  naszej czarownicy i nawet kolega Bogusław pstryknął ją w locie . Za rok musimy się lepiej zorganizować bo niestety brakło czasu żeby zasiąść w tak zacnym gronie .      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik naprawdę Super , było co oglądać , tyle pięknych modeli ,a wyluzowana ekipa zezwoliła na start  naszej czarownicy i nawet kolega Bogusław pstryknął ją w locie . Za rok musimy się lepiej zorganizować bo niestety brakło czasu żeby zasiąść w tak zacnym gronie .      

No czarodziejka wymiatała nieźle, mam jeszcze kilka fajnych ujęć tak więc będą na pewno do wglądu :) ku radości wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Marka, Rafała i Jak ktoś napisał wcześniej, dla całej bandy z Kęt, Jak dla mnie ten piknik był najlepszym na jakim byłem, totalny luz i dużo pozytywnych żartów między uczestnikami, myślę że w przyszłym  roku piknik będzie jeszcze bardziej wesoły,a znając ekipę z Kęt, na pewno tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Marka, Rafała i Jak ktoś napisał wcześniej, dla całej bandy z Kęt, Jak dla mnie ten piknik był najlepszym na jakim byłem, totalny luz i dużo pozytywnych żartów między uczestnikami, myślę że w przyszłym  roku piknik będzie jeszcze bardziej wesoły,a znając ekipę z Kęt, na pewno tak będzie.

Damian no powiem Ci że może być baaardzo ciekawie :)

Chyba sobie nocleg wezmę mimo że mam rzut beretem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia gratulacje dla fotografujących, powoli zapełnia mi się album. :D przyznam jeszcze takiego nie miałem za kilka dni dodam do strony o Pikniku.

Cieszy że wszyscy zadowoleni, ja za rok nocleg biorę bo rano były kłopoty ;)  po wieczornych lotach ale koledzy pomogli.  :)


Marek,

1 - dziękuję za organizację imprezy!!! Możliwość lotów, wymiany doświadczeń, pobycia we "własnym sosie", pochwalenia się i docenienia pracy innych. Wszystko na wysokim poziomie i przy doskonałej organizacji. Genialna robota organizatorów i wszystkich, którzy swoją obecnością przyczynili się do fantastycznej atmosfery. W następnym roku poproszę o identyczną imprezę :)
2 - jaka jest oficjalna data wrześniowego pikniku dla szybowników?

Witaj Marcin planuję ostatni tydzień wrzesnia, ale dokładnie jeszcze napiszę po ostatecznym potwierdzeniu przez Prezesa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.