Skocz do zawartości

Piknik Żar 2015


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy modele akrobacyjne z napędem elektrycznym też będą dopuszczone do lotów? Tak czytam ten program i nic nie ma o tym wspomniane. Owszem są spaliny, szybowce, elektroszybowce, a elektryków nie ma.

 

Każdego roku są akrobaty-elektryki, więc chyba organizator/reklamodawca się lekko zapomniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robicie zamieszanie ;) .

Na Żar zapraszamy każdego modelarza z każdym rodzajem modeli ,zawsze tak było i chyba będzie :) .

Nie ma żadnych ograniczeń rozmiarowych ,napędowych.

Ograniczenie może dotyczyć ewent. obaw odnośnie pilotażu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potwierdzam Rafała wypowiedź wszystkie modele bez znaczenia czy silnik spalinowy czy elektryczny czy odrzutowy.

Ważne to bezpieczny pilotaż i ubezpieczenie OC od sportu modelarstwa lotniczego.

To Piknik a nie zawody więc każdy kto czuje się na siłach ( bezpiecznego latania ) może latać, nie ma znaczenia jakim

modelem z jakim napędem ( no tylko silnik pulsacyjny nie wchodzi w grę ;) )   

 

Zapraszam  serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety" promujemy bezpieczeństwo i w czasie pikniku latanie "na krzywy ryj" ;) raczej nie wchodzi w rachubę.

Andrzej przecież jest niedrogie ubezpieczenie ok 40/50 zł na modele do 5 kg a Ty chyba nie przekraczasz, i masz cały piknik do dyspozycji :) ,chyba warto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety" promujemy bezpieczeństwo i w czasie pikniku latanie "na krzywy ryj" ;) raczej nie wchodzi w rachubę.

Andrzej przecież jest niedrogie ubezpieczenie ok 40/50 zł na modele do 5 kg a Ty chyba nie przekraczasz, i masz cały piknik do dyspozycji :) ,chyba warto....

Ja to chyba kupuje piperka J-3 1720mm spalina , to bym mógł nim polecieć. Jeszcze troszke czasu mam także może kupię to ubezpiecznie i  go zabiore i nim polecę. No i jeszcze szybowca mam, a meserschmitt pojedzie na piknik za rok :)

 

 

Myślę że spotkam duzo osób z forum jak ja nie poznam a ktos mnie pozna to prosze mnie zaczepiac i sie przedstawiać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Zapisujcie się proszę na listę bo chcę wydrukować Dyplomy uczestnictwa Żar 2015 przed Piknikiem dla każdego Pilota.

Jeszcze raz link do naszej strony w którym znajduje się na głównej stronie Formularz Zgłoszenia klikając na to 

rozpoczynamy wpis. Można również podejrzeć kto się już zapisał.

 

http://www.rcpiknik-zar.eu/index.php/pl/

 

W dniu wczorajszym Rafał uswiadomił mi że impreza na Piknik Żar 2015 to jeden z największych Pikników Modelarskich

więc jeszcze bardziej będzie mi miło goscić Was na pikniku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisął bym sie lecz jednak kupno spaliny nie zostało zrealizowane, a z szybowcem 1,5m niema sensu zapisywac się i miejsce rezerwować choć taki dyplom uczestnika chętnie bym przygarnął :D.

 

Zapisał bym sie chodźby dla samej satysfakcji uczestniczenia jako pilot w tak ogromnym pikniku.

 

EDIT

 

Zapisany :) widzimy się 18-19 Lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ,mądra decyzja Andrzej :)

Nie ma  znaczenia jakim będziesz modelem,ważne aby zintegrować się z modelarzami,pogadać ,poznać osobiście,pooglądać modele.

Dla jasności nie wiem czy wiesz  ;)  ale jest wpisowe...jak co rok, w tym jest poczęstunek (na daną chwile jak co roku 40 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie o ubezpieczenie ja ubezpieczenie Modelarskie wykupiłem w Polskim Stowarzyszeniu Paralotniarskie.

Wchodząc na stronę prowadzi krok po kroku koszty 40 zapisanie do PSP 70 ubezpieczenie na kwotę 350000 zł (rozszerzone dotyczy Modelarstwa)


 

 

Zapraszam do zapisania się na listę Pilotów na Piknik Żar 2015  http://www.rcpiknik-...u/index.php/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.