Skocz do zawartości

Piknik Żar 2015


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A oto duet dzięki któremu mogliśmy zobaczyć to co dzieje

się na pikniku z nieco innej perspektywy.

                                                                                                                                                                                                    post-14986-0-77900800-1437387369_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany film z szybowcami w głównej roli. Ciągniki szybowców też się załapały :).

Szkoda , że musiałem wracać w sobotę, bo było co filmować.

Przy okazji dziękuję organizatorom za udany piknik.

Przyjemnego oglądania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, w większości na filmie moja Minimoa - dziękuję Ci za fantastyczną pamiątkę!!!! I wybacz, że w którymś momencie poprosiłem o więcej przestrzeni. Z poziomu pilota na ziemi wyglądało to "trochę" inaczej.

Genialna robota i szacunek za to, że Ci się chce i poświęcasz swój czas! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale, nie dogadywaliśmy nic wcześniej. Cieszy, że się podoba film, bo o to chodziło (  latało ;)  ).

Wieczorem zrobię film z lotu 9 metrowego  giganta. Praktycznie od startu do lądowania.

Nie udawało mi się tak blisko podlecieć, bo brakowało prędkości mojej piance.

 

Proszę kogoś o dane tego szybowca to wpiszę do czołówki filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz miałem okazję zagościć za Żarze ale nie żałuję ani minuty spędzonej na pikniku :) Wszystko było super zorganizowane. 

PS kolega Konrad ze zdjęcia nr 8 zachwycił mnie swoim modelem, a zwłaszcza umiejętnościami pilotażu :) gratuluje talentu i do zobaczenia za rok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochlebne opinie :)

 

 PS kolega Konrad ze zdjęcia nr 8 zachwycił mnie swoim modelem, a zwłaszcza umiejętnościami pilotażu :)

Potwierdzam Konrad ma talent.

Byłem już na wielu imprezach modelarskich i widziałem wielu modelarzy - tych z pierwszej ligii również, ale Konrad zachwycił mnie swoim opanowaniem i precyzją w pilotażu, szcególnie na małej wysokości.

 

 

 

...myślę że z Bogdanem stworzycie super pamiątkową galeryjkę

 

Jeśli tylko Bogdan nie będzie miał nic przeciwko, to bardzo chętnie.

 

Po pikniku zebrało się trochę materiału i muszę wszystko ogarnąć.

W miarę mozliwości będę zamieszczał co ciekawsze ujęcia.

 

Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochlebne opinie :)

 

Potwierdzam Konrad ma talent.

Byłem już na wielu imprezach modelarskich i widziałem wielu modelarzy - tych z pierwszej ligii również, ale Konrad zachwycił mnie swoim opanowaniem i precyzją w pilotażu, szcególnie na małej wysokości.

 

 

 

 

Jeśli tylko Bogdan nie będzie miał nic przeciwko, to bardzo chętnie.

 

Po pikniku zebrało się trochę materiału i muszę wszystko ogarnąć.

W miarę mozliwości będę zamieszczał co ciekawsze ujęcia.

 

Pozdrawiam.

 

Arek co Ty gadasz super że jest jeszcze ktoś kto foci, jest inne spojrzenie i dobrze.

Ja jak się uporam to umieszczę wszystko w galerii Picassa ,tak najwygodniej.

A od czasu do czasu i tu wrzucę godne uwagi foty.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik naprawdę Super , było co oglądać , tyle pięknych modeli ,a wyluzowana ekipa zezwoliła na start  naszej czarownicy i nawet kolega Bogusław pstryknął ją w locie . Za rok musimy się lepiej zorganizować bo niestety brakło czasu żeby zasiąść w tak zacnym gronie .      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknik naprawdę Super , było co oglądać , tyle pięknych modeli ,a wyluzowana ekipa zezwoliła na start  naszej czarownicy i nawet kolega Bogusław pstryknął ją w locie . Za rok musimy się lepiej zorganizować bo niestety brakło czasu żeby zasiąść w tak zacnym gronie .      

No czarodziejka wymiatała nieźle, mam jeszcze kilka fajnych ujęć tak więc będą na pewno do wglądu :) ku radości wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Marka, Rafała i Jak ktoś napisał wcześniej, dla całej bandy z Kęt, Jak dla mnie ten piknik był najlepszym na jakim byłem, totalny luz i dużo pozytywnych żartów między uczestnikami, myślę że w przyszłym  roku piknik będzie jeszcze bardziej wesoły,a znając ekipę z Kęt, na pewno tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Marka, Rafała i Jak ktoś napisał wcześniej, dla całej bandy z Kęt, Jak dla mnie ten piknik był najlepszym na jakim byłem, totalny luz i dużo pozytywnych żartów między uczestnikami, myślę że w przyszłym  roku piknik będzie jeszcze bardziej wesoły,a znając ekipę z Kęt, na pewno tak będzie.

Damian no powiem Ci że może być baaardzo ciekawie :)

Chyba sobie nocleg wezmę mimo że mam rzut beretem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia gratulacje dla fotografujących, powoli zapełnia mi się album. :D przyznam jeszcze takiego nie miałem za kilka dni dodam do strony o Pikniku.

Cieszy że wszyscy zadowoleni, ja za rok nocleg biorę bo rano były kłopoty ;)  po wieczornych lotach ale koledzy pomogli.  :)


Marek,

1 - dziękuję za organizację imprezy!!! Możliwość lotów, wymiany doświadczeń, pobycia we "własnym sosie", pochwalenia się i docenienia pracy innych. Wszystko na wysokim poziomie i przy doskonałej organizacji. Genialna robota organizatorów i wszystkich, którzy swoją obecnością przyczynili się do fantastycznej atmosfery. W następnym roku poproszę o identyczną imprezę :)
2 - jaka jest oficjalna data wrześniowego pikniku dla szybowników?

Witaj Marcin planuję ostatni tydzień wrzesnia, ale dokładnie jeszcze napiszę po ostatecznym potwierdzeniu przez Prezesa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.