Skocz do zawartości

Czym tniecie drut stalowy z popychaczy ?


plucky

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie czyli czym docinacie stalowe popychacze ? Ja się niemile zdziwiłem jak moje stare cążki ledwo ledwo przecięły drut 1 mm a mam jeszcze w opcji zrobić popychacze z drutu 2 mm. Być może nowe cążki spokojnie dały by radę ale zanim kupię to chciałbym zapytać czy może macie jakiś patent ? Czytałem o jakiś cudownych kleszczach stomatologicznych do drutu ale nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Już myślałem, że skończy się na zakupie nowych chińskich cęgów za 12 zł a tu proszę, jest dobry powód że musi być np multi szlifierka :)  Knipexa widziałem ale ceny też odpowiednie. Więc zamawiam dremelka. Swoją drogą widzę, że chinolki zaadaptowali tą nazwę do prawie wszystkich swoich miniszlifierek. To się nazywa klątwa sukcesu ... jak Sony z walkman'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tnę dremelkiem z biedronki z odpowiednią tarczką. Jeśli cęgi kosztują 70 zł to zdecydowanie lepiej dorzucić z 30 i kupić tani dremel z kompletem końcówek. Do celów modelarskich wystarcza aż nadto.

Ale ja mam już dremelka. A ołowiane są synonimem lipnego materiału. Zwykłe z Sułkowic wystarczą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.