Skocz do zawartości

Modelarstwo RC


AndyCopter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy modelarz rc, musi być / ma obowiązek być zrzeszonym, "należeć" do jakiegoś klubu, i brać udział w zawodach ?

"I brać udział" czy "żeby brać udział"?

W tym pierwszym przypadku nikt nikomu nie nakaże, nie? :)

 

W drugim przypadku, znam jedną klasę modeli i kilka imprez , na których jest rozgrywana, nie wymagającą licencji i członkostwa.

To niedawno utworzona klasa makiet/półmakiet F4-HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy. :)

Przykładowo: ja nie jestem sportowcem i nikt mnie za to nie ścigał. Jestem od tego roku członkiem aeroklubu i nikt mi nie każe startować w zawodach.

Jednak gdybym chciał, to bez członkostwa raczej nie możliwe. Znany mi wyjątek przytoczyłem wyżej.

Inni koledzy pewnie będą mieli więcej informacji jak to jest z tym startowaniem w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- kolega czeka na prostą, wyraźną odpowiedź- żeby uprawiać modelarstwo rc, tu akurat chodzi pewnie o modele latające najbardziej, nie trzeba być nigdzie zrzeszonym. Sama przyjemność jest więc wystarczającym powodem, natomiast jak ktoś chce mieć przyjemności jeszcze więcej, a współzawodnictwo z innymi może niektórym to zapewnić, to  może zostać zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.