Skocz do zawartości

Modelarstwo pustynne ;-)


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

Determa się to nazywało, Irku.

Tak do końca to chyba determalizator  :)  .Pamiętam jak wyciągało się sznurówki z butów  ;) i doświadczalnie tliło(chyba nawet moczyło w roztworze saletry ) kawałki dobierając długość a tym samym czas do zadziałania.I dokładnie stosowało się to na modelach typu Jaskółka czy f1a ,przynajmniej u nas na modelarni :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wczesne naciśnięcie guzika "LANDING" na dedykowanym pulpicie. Latałem tym kilka tygodni temu, tam jest guzik Landing, który powoduje lądowanie "harrierem". Nalezy go nacisnąc zgodnie z instrukcją metr nad ziemią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy na poważnie z tym guzikiem czy żartujecie?... bo nie mogę wychwycić czy to sarkastycznie napisane czy na serio. Jeśli tam jest guzik to zapytam "świecie dokąd zmierzasz" :P Ciężko zrobić chyba autolądowanie bo warunki potrafią zmienić się z sekundy na sekundę, a chyba tylko mózg jest w stanie wystarczająco szybko zareagować na te zmiany i dostosować się do warunków aby zapobiec kraksie. Ot taka moja prywatna opinia. 

//
Mhm już rozumiem. To taki autolanding to by samemu na dwupozycyjnym można zrobić na aparaturze typu turnigy czy taranis. 

Edytowane przez Donaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację Tomaszu. Jeśli nawet coś wygląda głupio, ale działa to znaczy że głupie nie jest. :)
Ma ktoś może plany tego cudaka coby zrobić kopie depronową ?:> Jakby go motipem szarym chlasnął to by wyglądał jak oryginał ; ]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.