Skocz do zawartości

Co sądzimy o RC Skorpion


kareks

Rekomendowane odpowiedzi

Robie zakupy w tym sklepie i jak na razie nie maiłem problemów z komunikacja ale wole jednak zadzwonić, jak dla mnie nieszczęściem polskich sklepów jest to że ni emożna płacić karta kredytowa a przelewy docieraja nawet 7 dni ( nie wiem jak ale ostatnio podobno tak było) i stąd duże opóźnienia. Szkoda że towar nie jest rezerwowany w chwili dokonywania zamówienia ostatnio był cały towar jaki chciałem ale jak po 7 dniach doszło do wysyłki to juz pary rzeczy nie było (po co więc monitornig stanów magazynowych). Jak dla mnie ogólnie dobry sklep chyba z najlepszym wyposażeniem i gama towarów u nas w kraju.

Pozdrawiam

Arek K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest dobry. Szybko i sprawnie załatwiają zamówienia. Ostatnio zamawiałem balanser. W poniedziałek po południu złożyłem zamówienie i wpłaciłem pieniądze a w środę miałem już paczkę u siebie. Kontakt jest możliwy praktycznie tylko telefonicznie. Maile o ile w ogóle czytają, to odpisują na nie bardzo rzadko. Spróbuj do nich zadzwonić i na pewno uda Ci się wyjaśnić sprawę. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Składałem raptem jedno zamówienie z rok temu, ale wrażenia bardzo pozytywne. Towar, który był na stanie został wysłany od razu, brakujące pozycje zostały dosłane na koszt sklepu po kilku dniach. W pierwszej paczce był wykaz co z zamówienia zostało wysłane, a czego brakuje. Oczywiście przy składaniu zamówienia wiedziałem czego nie ma na stanie, bo sklep pokazuje dostępność towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Leszka . Mam to samo zdanie.A jak czegoś nie ma to zaraz jest.

Również od kilku lat znam chłopaków ze SKORPIONA zaopatruję się bezpośrednio

A Beginner jak widać początkujący więc może coś niedopatrzył Z mailem różnie bywa ale telefonicznie załatwisz tam wszystko ,łącznie z cierpliwymi odpowiedziami na głupie pytania-----------fakt autentyczny --dzwoni koleś i pyta czy z outrunnerem będzie współpracował system dymu sullivana--niezłe co??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatruje się w rcskorpionie regularnie, podobnie jak w perfecthobby. W obu sklepach nigdy nie zdarzyły mi się jakiekolwiek problemy. Zwykle w rcskorpionie załatwiam wszystkie wątpliwości przez telefon i zawsze wszystko daje się bez problemu wyjaśnić. Jedyny minus tego sklepu to okresowe urlopy i kilkunastodniowe wstrzymanie wysyłek, np. teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do rc.skorpion.pl nic nie mam.Podobnie jak inni też się tam zaopatrywałem i nadal sie zaopatrywam w części modelarskie :)

 

 

Jedyny minus tego sklepu to okresowe urlopy i kilkunastodniowe wstrzymanie wysyłek, np. teraz

 

No to jednak jest mały minusik no ale jak każdy człowiek i sklep musi miec odpoczynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie ,że RC Skorpion to fachowy sklep.

Czasami robie zakupy na miejscu ,czasami zamawiam.

Nigdy nie miałem problemu ,a przy okazji można liczyć na naprawdę fachowe doradztwo .

Dla mnie to czołówka polskich sklepów RC.

Oby tak dalej.

 

Dlatego podzieliłem wątek ,bo ilość opini pozytywnych jest przytłaczająca . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też podzielam opinie z jednym wyjatkiem raz zamówiłem przedmiot którego aktualnie nie mieli na stanie ale telefonicznie miał byc w przeciągu 2 tygodni następnie do końca miesiąca, potem było że juz jest tylko jeszcze nie odebrali paczki potem było że za tydzień,...etc. W efekcie po 2 miesiącach czekania wycofałem zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam same pozytywne opinie o tym sklepie czasami robię zakupy przez internet a czasami jadę specjalnie do Lublina po części przy okazji zwiedzam też inny sklep modelarski. Co do fachowości obsługi to jest to 100% racja sprzedający doradzi pomoże w doborze bardzo sobie chwalę ten sklep i pewnie dłuuuugo będę robił w nim zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to i ja dopiszę się tutaj jako kolejny zadowolony klient tego sklepu.

 

Wczoraj towar zamówiony ok. godz. 15.00, a obecnie paczka jest już w moich rękach :jupi:

 

Dodam tylko, że dystans dzielący sklep od miejsca odbioru przesyłki to ponad 500 km.

 

Pełen profesjonalizm...Jedyny minus tak dobrej i szybkiej obsługi, to taki że pewnie przez to nie obejrzę spokojnie meczu Polska - Austria, bo w paczce przyszedł Artexowy Extrim i coś tak czuję, że chyba nie oprę mu się i zacznę go składać (chociaż kilka elementów) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na razie się dopiszę co do moich wrażeń, czekam na paczkę. Troszkę ciężki jest z nimi kontakt, i dzwoniąc można się nabrać na "sekretarkę" :| Ale ceny biją większość sklepów, przynajmniej akumulatory i węgiel mają tani... Duży zakres "sprzętu modelarskiego". Jak już się dodzwonimy miło nas przywitają i całe zamówienie może ulec poprawce. Brak dostępnego towaru starają sie uzupełnić w ciągu tygodnia, ja czekam na akumulatory od soboty, i póki co zamówienie tylko ma status przyjęte, chociaż pieniążki już poszły... Gdzieś się doczytałem ze wysyłają to co dostępne a potem to czego nie było, ale nie mogę tego znaleźć i nie potwierdzam. Mam nadzieje że dobrze zapakują te delikatne rzeczy, bo niestety wysyłka pocztą :roll: Ogólnie sklep jest dobrym sklepem mogę go polecić tylko ten kontakt nie ciekawy. :wink: (zobaczę jak wrażenia po przyjściu paczki)

 

EDIT: Dodam od siebie, jeśli nawet w tytule podamy numer zamówienia a przelejemy pieniądze z czyjegoś konta (gdy konto w sklepie mamy na siebie założone) to będą mówili ciągle że przelew nie dotarł. Ja mam taki problem teraz, pieniążki poszły w poniedziałek (podejrzewam że doszyły już dawno) i czekam czekam aż zadzwoniłem do nich z pytaniem o pakiet i tak jezscze kilka pytań... doszło do rozmowy o przelew, i pan mówi że nie ma przelewu (sprawdzał pod moimi danymi), ja mówię dziwnie to wygląda... Ale przecież byłem na tyle mądry że nie poinformowałem sklepu o tym że pieniądze będą z konta taty, wysyłam szybko maila w piątek... Sklep nie odpowiada w sobotę więc próba dodzwonienia się, telefon odłączony... I muszę czekać do jutra, a miałem nadzieje na to że uda mi się wziąć coś do babci na 3dni do majstrowania. Więc UWAGA: jeśli przelewacie z czyjegoś konta to czy w temacie podacie numer zlecenia czy nie, nie ma to znaczenia zawsze podawajcie dane osoby która przelewa. Po czym się domyśliłem :?: A no po tym że jak dzwoniłem raz i pytano mnie o nazwisko o tym samym nazwisku zamawiały jezscze 3 osoby :mrgreen: (to co napisałem nie jest pewne, ale bardzo prawdopodobne, potwierdzę to w poniedziałek jeśli się dodzwonię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.