Skocz do zawartości

Przyczepa samochodowa.


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Nie wiem za bardzo gdzie i jakiej szukać ... Potrzebuję zakupić przyczepę samochodową, tanią i o minimalnych wymaganiach (bez plandeki i innych pierdół bo to sam mogę potem dorobić). Może być w stanie kiepskim byle jeździła. Potrzebna do przewożenia modeli + paliwo, skrzynka itp. Patrzyłem na allegro i są za 1500 czy 2500 zł, ale domyślam się, że można kupić dużo taniej, ale nie wiem gdzie szukać. Nie planuję wielkiej inwestycji bo to nie przyczepa na "holidaya" a do przewożenia modeli 10 km dalej na lotnisko :)

 

Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję !

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno znaleźć taniej w "normalnym" obiegu. Chyba najlepiej kupić "SAM"a W zasadzie wystarczy tabliczka znamionowa, dowód i tablice. :D

Sam szukam takiej i w zasadzie klops. Łatwiej dostać skasowanego brenderupa bez papierów niż kwity... 

 

W castoramie są tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo ... Ojciec kupuje nowe auto i skończy się syfienie benzyną, nitrometanem itd. a swojego auta w PL nie posiadam. Najbliższa wypożyczalnia 40 km dalej więc wąpię by się opłacało. Myślałem, że się uda wyhaczyć jakąś przyczepę za max. 1000 zł i zadokować na działce na urlopowe latanie.

 

Swoją drogą ta przyczepka ma mieć swoją przyszłośc bo modele będą coraz większe jak się trafiło lotnisko z prawdziwego zdarzenia  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/auto-i-garaz/przyczepy/przyczepa-ze-stelazem-165-x-112-x-32-cm-do-samochodu.html

1700 złotych prawie. Przykładowo na orlenie wypożycza się przyczepę za coś około 40zł za dobę. Przy tej cenie to będą 42 wyjazdy na lotnisko.

Ale jak nie masz w pobliżu takiego miejsca to nie ma tematu, chyba, że od sąsiada ;)


A może box na dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem i dzięki Robert za podpowiedź, ale nie będę kupował, ubezpieczał i robił przegląd auta by sobie model przewieźć 10 km na lotnisko a w PL bywam co prawda raz w miesiącu na 10 dni, ale chyba i tak się nie opłaci ;) ?


Przyczepę musisz kupić zarejestrowaną (znaczy z papierami) inaczej legalizacja jej będzie kosztowała więcej niż nowa przyczepa.

 

Dzięki za słuszną uwagę bo właśnie podobnej oczekiwałem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert w zasadzie ma rację...taka Vectrę/ Astra I kombi z gazem  ;) to ideał na lotnisko,w cenie przyczepy kupisz o wiele praktyczniejszy pojazd który można wykorzystać i do innych celów...

Ja tam zakupiłem Sharana aby komfortowo i bezpiecznie jeżdzić na lotnisko  i wozić modele  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba se bekę ze mnie robicie ;)

 

nie szczędzę pieniędzy, ale i nie chę być zbyt rozrzutny w tym zakupie jak to ma być w ściście okreslonym celu.

 

Rafale .. auto odpada bo żyję w UK większość czasu i nie mam ochoty się pierdzielić.

 

Pawle ...i chyba tak zrobię tym bardziej, że ma się nadać nie do kartofli a do modeli a na najbliższe lata przewidziane około 3.2 metra rozpiętości i z 10 kg wagi  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.