Skocz do zawartości

Latanie nocą


Gregi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień, zima - robi się wcześnie ciemno, więc postanowiłem spróbować jak się lata całkowicie po ciemku. :)

 

Wrażenie ciekawe.

Przy takim ascetycznym oświetleniu, trzeba skupiać się podwójnie, patrzeć na ustawienie świateł i pamiętać jak i w którą stronę się skręcało.

Tym bardziej, że przy odlatywaniu przednie światła nikną. Muszę przykleić jeszcze dwa światełka na końcach lotek z tyłu skrzydła i będzie git.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hii15KXdgOw&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ze trzy lata temu latałem extrimem oświetlonym RGB i z dynamicznym zmienianiem kolorów. Latanie  odbywało się nad polem obok  budynku wspólnoty. Ciemno było, ze hoho... Po kilkunastu minutach, ktoś mnie z tyłu klepnął w ramię i w niewybrednych słowach op... ktosia, ze mnie dekoncentruje. Po wylądowaniu okazało się, że to policjanci, których wezwali znajdujący się kilkaset metrów dalej weselnicy, bo im UFO jakieś fruwało. Popatrzyli, pośmiali się i pojechali. Kilka dni później extrim poległ na skutek kiepskiej widoczności i nieuwagi pilota. Obecnie jest drugi, który również lata w Kraśniku prawie co roku................ tak mi się przy okazji przypomniało B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.