Skocz do zawartości

Katana X-Lite 2m, Katana 1,8 ADW-Saito125


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście piękna robota Sławku, nie ma co gadać. Ja jestem ciekaw tylko jednego: waga, waga i jeszcze raz waga gotowego do lotu.

PS, moja katana już wyposażona w pełni zatankowana bez mordy waży 6940g, jestem ciekaw czy Twoja będzie dużo lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 450
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Aktualnie szlifuję natarcie lotek (męcząca robota) i będę wykonywał szczeliny pod zawiasy oraz półki na serwa.Nie ma nawet sensu robić fotek na tym mało ciekawym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie kombinuj tylko dawaj zdjęcia, niech jedni się uczą,a drudzy zazdroszczą .

Jednak stawiam na tych pierwszych.

 

Czyli że niby nie ma czego zazdrościć ? :wink: Żartuje oczywiście! Naprawdę wspaniała konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

W końcu skończyłem lotki i zacząłem pokrywać folią, narazie całkowicie okleiłem jedną , a drugą z jednej strony.Fiolet na zdjęciu wyszedł jaśniejszy niż w rzeczywistości.

 

dsc0126.jpg

 

dsc0127a.jpg

 

dsc0128b.jpg

 

Oczywiście nie wszystko mi się podoba ale jakość przeżyję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Heh, porysowałem żelazkiem folię , widać to na fiolecie.Jutro będzie zmienione na nowe.Muszę kiedyś kupić żelazko modelarskie bo tym żony nie wychodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka rys taka wymiana,pewnie nikt oprócz Cibie by ich nawet nie zauważył :D

Z tym żelazkiem to chodziło mi o to że ja mam modelarskie ale skarpetkę do niego już nie.

Oryginalna skarpetka mi się zużyła a że do sklepu daleko to założyłem to co miałem pod ręką czyli skarpetkę mojej córki :D

Na takiej prowizorce jadę do tej pory,oczywiście co jakiś czas zmieniam skarpetę na nową.

Może pokombinuj tym kierunku zanim kupisz to modelarskie żelazko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja mam duże żelazko więc lipa.Jutro zrobię nowe pokrycie i zobaczymy jak wyjdzie.Kupię po wypłacie wreszcie to modelarskie i będę miał z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku patent ze skarpeta jest dobrym pomysłem nawet przy dużym żelazku.

Wtedy metal nie trze o folię a w sumie o balsę i nie zostawia specyficznych wgłębień.

Owszem małe modelarskie żelazko to wygoda i komfort ,ale dziury w wgłębienia w poszyciu bez skarpety też robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Prasuję zawsze przez ściereczkę albo pieluchę, jak ma być gładko do przez kartkę A4 i jest ok.Jednak tym razem chciałem doprasować nierówności i wyszło jak wyszło.Jutro poprawię.

 

Edit: dziś rano poprawiłem pokrycie lotek i przy okazji statecznik poziomy dostał nową folę.Teraz jest tak jak powinno być czyli dobrze :D

 

Okleiłem statecznik poziomy, ster kierunku nie wymaga poprawek więc zostanie jak jest.Statecznik poziomy narazie wsunięty, wkleję go na samym końcu.

 

dsc0132.jpg

 

dsc0133.jpg

 

dsc0135p.jpg

 

dsc0136.jpg

 

dsc0137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.