Skocz do zawartości

Katana X-Lite 2m, Katana 1,8 ADW-Saito125


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

moja Katana już oblatana.

Chyba jako pierwsza z tej całej relacji. Lata świetnie, jedynie muszę przenieść serwa wysokości na ogon i  w tym celu trochę muszę stateczniki przerobić. Spowodowane jest to tym że lata na silniku DLA 32 co skutkuje przednim wyważeniem.post-1554-0-83246100-1445931813_thumb.jpgpost-1554-0-74395400-1445931842_thumb.jpgpost-1554-0-78131100-1445931854_thumb.jpgpost-1554-0-78357900-1445931969_thumb.jpgpost-1554-0-52360400-1445932007_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć slawekmod. Mógłbyś nakreślić mi trochę sytuację jak wygląda sprawa zakupu modelu od Ciebie? Co masz w ofercie, co ewentualnie jest w zestawie, co dodatkowo trzeba dokupic (np. folia, zawiasy, węgiel, itd.) Jak wygląda sprawa wysyłki takiego tartaku i jakie masz ceny. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, wiem, że odgrzewam bardzo ale to bardzo zimnego kotleta :lol: ale spieszę donieść, że katana z początku tego wątku po ok 7 latach od zakończenia budowy... ktoś wreszcie się nad nią zlitował i ją dokończył no i oblatał B)

Oto dowód

https://www.youtube.com/watch?v=jaEcNEelLeQ

Model lata po prostu świetnie, po kilku lotach między którymi zdejmowałem co raz to trochę ołowiu z domku silnika wreszcie znalazłem idealne jak dla mnie wyważenie.

Z modelu jestem mega zadowolony, dzięki Sławek za dobrą robotę ;)

Pozostaje mi zrobić maskę silnika i cieszyć się modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.