Skocz do zawartości

PIKNIK ŻAR 2016


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za świetną ,przyjemną i wesołą atmosferę na tegorocznym spotkaniu,który dla mnie i moich synów był pierwszym wypadem kilkudniowym ,ale wiem już na pewno że będzie to wpisane w coroczny mój charmonogram wypadów nie do odrzucenia.

wspaniali ludzie i modele ;)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pikniku... :)

W mojej ocenie bardzo udany(pomijając upierdliwych glajciarzy ;) ) ,bezpieczny,dobrze zorganizowany zlot modelarzy. Pewne niedociągnięcia ,poprawki jak na każdym pikniku się trafiły .Osobiście liczyłem na większą frekwencję modelarzy choćby z powodu upadku większości pikników ale i tak hangar był pełny modeli a uczestników podobnie jak w zeszłym roku.

Znakomita piątkowo/sobotnia impreza wieczorna,przesympatyczne towarzystwo,kupa śmiechu,wymiana doświadczeń,integracja .Pogoda praktycznie idealna z tradycyjnym krótkotrwałym deszczykiem,wiatr w sobotę mógł być trochę słabszy.

Ogromne podziękowania dla głównych sponsorów RATKA Motocykle ,KRC MedFinance, RC Team Kęty za ufundowanie pucharów,smyczy ,koledze Wojtkowi również za puchary oraz sklepowi F3M za dyplomy także ośrodkowi Żar za przychylność w organizacji imprezy.Podziękowania dla Marka któremu się chciało podjąć organizacji pikniku.

Nie zabrakło jak co rok zapominalskich ;)  co odjechali pozostawiając swoje rzeczy -tym razem zostało radio Jeti które zostało odebrane przez kolegów.

Dla mnie piknik był szczególny ,zawsze na noc jeżdziłem do domciu bo niedaleko14 km .Tym razem zostałem "przygarnięty" do pokoju (serdeczne dzięki Mirek) i mogłem na spokojnie trochę pobalować ;) .

Do zobaczenia za rok :D  a fotografów proszę o wspomnienia z pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć więcej , pozostały mile wspomnienia, dziękuję wszystkim za ten wspaniały piknik,
organizatorom, pilotom, pozostałym uczestnikom pikniku którzy nie koniecznie brali bezpośredni udział w tej imprezie.

Ze swojej strony przepraszam jeśli komuś przypadkowo przeszkadzałem,bowiem przemieszczałem się we wszystkich

rejonach lotniska, może nawet podejmując zbytnie ryzyko, no ale mimo to wszystko dobrze się skończyło.
Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia za rok.

 

post-14986-0-40390600-1468256606_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.