Skocz do zawartości

PIKNIK ŻAR 2016


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ubezpiecznie olewam bo latam tylko modelami z epp.

Jasne ,Twoja sprawa ,parę złotych w kieszeni :)   . O ubezpieczeniu w tym temacie rozmawiamy w kontekście pikniku i wiedz że gdy zawitasz na niego bez "olanego" dokumentu ubezpieczenia to organizator też Cię oleje :D (polatasz ale u siebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instynkt Sknerusa McKwaka :)

 

Tzn. jakim tańszym ?? :)  .Wieczorna biba i tak jest na własny koszt a 40 zł jest za 2 dni możliwości polatania na zorganizowanym ,ubezpieczonym pikniku ,identyfikatorach ,czasem małym upominku przy rejestracji,możliwości trzymania modeli w hangarze .Dawniej było 50 zł w tym bon na kiełbaskę ,żurek itp.

Obecnie jest 40 zł bez bonu .Czy to tak dużo ? wg mnie uczciwa kwota ,tym bardziej że cała suma idzie na konto ośrodka Żar.

P.S .czasem nie rozumiem niektórych ,większość modelarzy ładuje "bajońskie" sumy na modele ,wyposażenie a symboliczna oplata za zorganizowanie czegoś budzi... -nawet nie wiem jak to nazwać ;)

 

Koledzy czy Wy jesteście organizatorami? Czytajcie ze zrozumieniem, nie prosiłem Was o wynurzenia Waszej elokwencji.  Ile było pikników na Żarze od początku. Mądrale odejmijcie sobie dwa, a uzyskacie ilość pikników na których byłem i płaciłem nie tylko za siebie. Nawet będąc tylko 4 godziny bo i taki krótki piknik też mi się przydarzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się składa że ja będę prowadził już 3 piknik z Markiem :) .Może nie jestem bezpośrednim organizatorem ale jestem bardzo blisko i trochę wiem to i owo ;) .Ok ,może się nie zrozumieliśmy więc napisz konkretnie ! co miałeś na myśli z czymś tańszym ??

Może będę w stanie Ci odpowiedzieć.

Skoro byłeś tyle razy to chyba znasz od podszewki organizację tego pikniku ,więc wg mnie zadajesz dziwne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy Wy jesteście organizatorami? Czytajcie ze zrozumieniem, nie prosiłem Was o wynurzenia Waszej elokwencji.  Ile było pikników na Żarze od początku. Mądrale odejmijcie sobie dwa, a uzyskacie ilość pikników na których byłem i płaciłem nie tylko za siebie. Nawet będąc tylko 4 godziny bo i taki krótki piknik też mi się przydarzył.

No to poco gadasz głupoty skoro jesteś taki znawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Piknik się zbliża wielkimi krokami więc poniżej garść ważnych informacji.

Wybaczcie ale nie odpisuje na wszystkie posty które pojawiają się w tym temacie jestem zajęty organizacją i szukaniem sponsorów.

 

Piknik Modelarski odbywać się będzie w dniach 09-10 lipca 2016 na lotnisku Górskiej Szkoły Szybowcowej Żar, która jest głównym organizatorem Pikniku

 

w dniu 09 lipiec 2016 w godzinach od 9.00 do 17.00

w dniu 10 lipiec 2016 w godzinach od 9.00 do 14.00

 

W dniu 09 lipca 2016 o godzinie 20 wspólne spotkanie na Balu Pilota 

 

Każdy pilot w celu aktywnego uczestnictwa w pikniku musi posiadać ubezpieczenie modelarskie OC od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie będzie podstawą do uczestnictwa w Pikniku i będzie sprawdzane podczas wpisu na listę Pilotów.

 

Koszt uczestnictwa za dwa dni w Pikniku będzie wynosił:

30 zł – Pilot

10 zł – Osoba towarzysząca

Wyżywienie we własnym zakresie - będą bufety i tam każdy może zakupić napoje i jedzenie.

 

Co do Dyplomów, nagród o wszystkim poinformuję po zamknięciu spotkań z sponsorami - obecnie w trakcie rozmów i pozyskania sponsorów.

 

Sklepy i producenci chcący wystawić swoje produkty proszeni są o kontakt na emalia rc.sroka@gmail.com wówczas otrzymają pełną informację o warunkach uczestnictwa.

 

Odprawy pilotów i ustalenia dotyczące bezpieczeństwa odbędą się każdego dnia o godzinie 8.45 – obecność obowiązkowa.

 

Kierownicy lotów zostaną wybrani z pośród uczestników Pikniku i poinformowani o swoim czasie, w którym pełnią tą funkcję. Lista będzie znajdowała się u osoby prowadzącej Piknik do wglądu.

 

Każdy modelarz chcący dokonać indywidualnego pokazu proszony jest o przygotowanie krótkiej informacji pisemnej i przekazanie jej do osoby prowadzącej, która będzie odczytana podczas pokazu.

 

Wszelkie pytania dla wszystkich uczestników można uzyskać pod adresem email: rc.sroka@gmail.com lub telefon 533 023 992  

 

Noclegi uczestniczy załatwiają indywidualnie ( w Górskiej Szkole Szybowcowej w hotelu http://www.glidezar.com lub w prywatnych kwaterach w Międzybrodziu Żywiecki) można również postawić namiot na dolnej części lotniska lub camping bez dodatkowych opłat.

Na miejscu jest stołówka więc wyżywienie dostępne dla wszystkich w rozsądnych cenach.

 

Jeżeli ktoś będzie kilka dni wcześniej jest możliwe latanie ale zawsze po uzgodnieniu z Kierownictwem lotniska oczywiście na własną odpowiedzialność.

Ja będę od czwartku na lotnisku w godzinach ok 14.00

 

Strona do zapisów pojawi się początkiem maja końcówka przygotowania, tam będzie dokładny opis i regulamin wszystkiego co dotyczy Pikniku. 

 

Serdecznie zapraszamy

W imieniu organizatora życzymy miłego spędzenia czasu.

 

Dojazd:

GPS:

N: 49° 46’ 31”
E: 19° 13’ 20”

ul. Górska 21
Międzybrodzie Żywieckie 34-312
woj. śląskie
Polska


Może by organizatorzy pomyśleli nad tańszym rozwiązaniem dla tych co na wieczorną bibę nie chodzą.

W dniu dzisiejszym opisałem wszystkie zasady.

Podane koszty dotyczą uczestnictwa w Pikniku, wszelkie pozostałe jak wyżywienie, napoje itp są płatne przez uczestnika we własnym zakresie.

Więc jak masz chęć uczestnictwa zapraszamy. Nie przeliczamy kwoty składki na godziny, dni, biby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko ot o ubezpieczeniach się zrobił Ale temat równie ważny. Podzwonilem do alianz i na e-mail otrzymałem takie warunki umowy. Roczna składka 104zl do 5kg 300tys ubezpieczenia. Dla modeli do 20kg trzeba dopłacić ok 200zl czyli robi się już jakieś 300zl rocznie. Wieczorem postaram się dodać załącznik z ogólnymi warunkami ubezpieczenia

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nie rozśmieszaj ;)  .Codziennie już od wtorku/środy do pikniku będą wieczorne loty a w piątek to już prawie piknikowe -zależnie od pogody i holowania prawdziwych szybowców.Ale oni już widzą co się szykuje więc raczej nam nie utrudniają życia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.