Skocz do zawartości

okazjonarium.pl - Zakupy w sklepie???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem do nich zapytanie kiedy można się spodziewać wysyłki,

odpisali że w ciągu 5 dni roboczych.

A więc czekamy.

 

A miałem brać przez PayPall-a silnik DLA 32, za 470pln, ale już nie ma i cena już nie taka.

A więc czekamy na Piper J-3 Cub firmy THE WINGS MAKER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nadal dosyć przystepne :) Na przykład "moja" Yizhan Tarantula X6 teraz za 303zł + 20 wysyłka = 323zł vs ta z BangGood JJRC H16 YiZhan Tarantula X6 za 342zł (wysyłka free).

 

I jeszcze porównanie z Alledrogo :P Na przyklad:

Phoenix 2000 RTF za 657,62 zł vs Alledrogo 742-3 Phoenix 2000 RTF za 997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nadal dosyć przystepne :) Na przykład "moja" Yizhan Tarantula X6 teraz za 303zł + 20 wysyłka = 323zł vs ta z BangGood JJRC H16 YiZhan Tarantula X6 za 342zł (wysyłka free).

 

I jeszcze porównanie z Alledrogo :P Na przyklad:

Phoenix 2000 RTF za 657,62 zł vs Alledrogo 742-3 Phoenix 2000 RTF za 997

ale opisy też mają we świat w tytule aukcji phoenix 2000 a w opisie 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już zaczyna coś smierdzieć.

Odpisali mi " Paczka zostanie wysłana w ciągu 5 dni tak jak jest napisane na stronie "

 

Na stronie co kupowałem model, jest napisane

"Wysyłka w ciągu:24h"

 

A na zamówieniu mam napisane że wysyłka w ciągu 3 dni.

 

Napisałem jak to jest z tym czasem wysyłki, i cisza.

post-13500-0-27645800-1449154681_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ku.... niesmowite ja nic nie zmawiałem a dostałem 2,6m Su z Sebarta. I nawet go na stronie ni było. No nic tylko ku... święta idą
 a ja byłem grzeczny!

 

 

A tak poważnie to złapali trochę danych od naiwnych: imię, nazwisko, telefon - może zrobią z tego użytek.

 

Panowie, sorry ale jak możecie być tak naiwni!!! Czy ktokolwiek wierzy, że ktoś sprzedawałby rzeczy na naszej branży za 20%, 30, 40 czy nawet 50% normalnej ceny.

15-20% to niezła promocja. 50% to super wyprzedaż!!! Reszta to ściema!!!

 

A człowiek się dziwi, że AmberGold mogło wypalić....

post-7590-0-87415900-1449217505_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy .. zobaczymy :)

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19288894,przelom-uokik-zablokowal-podejrzany-sklep-internetowy.html?biznes=local#BoxBizLink

 

"Klienci płacą, sklep towaru nie wysyła"

 

"Co ciekawe, klienci, którzy teraz dobijają się do tego sklepu, w odpowiedzi dostają tłumaczenie od właściciela: "nie mogę realizować transakcji, bo... zablokowano mi stronę"."

 

To ostatnie w odniesieniu do akurat nie działającej infolinii :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek wierzy, że ktoś sprzedawałby rzeczy na naszej branży za 20%, 30, 40 czy nawet 50% normalnej ceny.

15-20% to niezła promocja. 50% to super wyprzedaż!!! Reszta to ściema!!!

 

Generalnie tak, ale są wyjątki. Ostatnio na HK niektóre modele były za 30% ceny np. FW-190 z ponad 300$ przeceniony na 99$.

A co powiesz na przecenę 99%? Taśma LED, którą kiedyś kupiłem za 10$ była za 0,1$.

 

I to nie była wcale ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.Ch., przyjąłeś ten podarek? Możesz pisnąć, za jaki procent normalnej ceny? Mikołaj, czy koń trojański w jego przyodziewce... :(
Twój komentarz i obrazek - w dziesiątkę :D :D :D!
A zdarzające się wyjątki jeszcze utrudniają rozeznanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, ale są wyjątki. Ostatnio na HK niektóre modele były za 30% ceny np. FW-190 z ponad 300$ przeceniony na 99$.

A co powiesz na przecenę 99%? Taśma LED, którą kiedyś kupiłem za 10$ była za 0,1$.

 

I to nie była wcale ściema.

 

HK to znany od lat bardzo duży sklep. Gratuluję zakupów. U nich bym się nie spodziewał ściemy

 

M.Ch., przyjąłeś ten podarek? Możesz pisnąć, za jaki procent normalnej ceny? Mikołaj, czy koń trojański w jego przyodziewce... :(

Twój komentarz i obrazek - w dziesiątkę :D :D :D!

A zdarzające się wyjątki jeszcze utrudniają rozeznanie...

 

Dzięki. Ten SU to oczywiście żart z mojej strony.

 

 

 

 

 

 

 

Umówmy się, ile razy w życiu zdarzyła nam się prawdziwa okazja na zakup czegoś za tak śmieszne pieniądze.

Brutalna prawda jest taka, że każdy musi zarobić i nikt nie działa harytatywnie!

 

Swoją drogą niech nasze polskie sklepu uczą się od zachodnich i np. HK robić promocje czy wyprzedaże !!!

U nas nie dość, że biedniej w portfelu to prawie zawsze drożej.

 

Są czasem wyjątki i każdy z nas ma ulubione miejsca zakupowe wspierające naszą gospodarkę. Ja też.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą niech nasze polskie sklepu uczą się od zachodnich i np. HK robić promocje czy wyprzedaże !!!

Nie muszą się uczyć, bo już robią.

 

U nas nie dość, że biedniej w portfelu to prawie zawsze drożej.

Michał, przesadzasz i to bardzo.

Kiedy Ty ostatnio kupowałeś w polskim sklepie? :)

No chyba, że HK jest dla Ciebie reprezentatywną próbą dobrych/zachodnich/wszystkich innych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą się uczyć, bo już robią.

Michał, przesadzasz i to bardzo.

Kiedy Ty ostatnio kupowałeś w polskim sklepie? :)

No chyba, że HK jest dla Ciebie reprezentatywną próbą dobrych/zachodnich/wszystkich innych sklepów.

 

:) Ale nie trafiłeś wypowiedzią. 99,99999999% moich zakupów jest w PL sklepach i mam kilka, które bardzo lubię i cienię!!!

2 x kupiłem coś za granicą w dobrych sklepach.

 

Co do HK - no cóż cenię sobie JAKOŚĆ a nie jakoś (tam będzie) wiec od nich tylko podwozia węglowe, pakiety i goldy itp.

 

Ja poznasz marki ze zdjęć - to już wiesz, że nie z HK. ;)

 

Wolę mieć dwa - trzy dobre i dobrze wyposażone modele i latać w sezonie a nie zastanawiać się co się zepsuło w reglu z HK za 20$....

Ciułanie na dobre części pół roku i pół roku latanie zawsze mi się sprawdzało. W myśl zasady - biednego (tu trochę przesadzam) nie stać na słabe rzeczy.

 

A wzorcowe dla naszych zachodnie sklepy to wg mnie np:

https://www.lindinger.at/en/

http://www.modellhobby.de/

http://www.der-schweighofer.at/

 

Miłego weekendu!

post-7590-0-11579000-1449244051.jpg

post-7590-0-62655100-1449244052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sorry Michał, ale trzy czwarte Twojego posta (gratuluje markowych zakupów) jest na inny temat niż "drogość w Polsce i brak promocji w polskich sklepach".

 

Podtrzymuję swoje zdanie, że albo nie do końca wiesz o czym piszesz albo pozostajesz zafascynowany kilkoma sklepami zagranicznymi i zakupami, które sobie zrobiłeś. Trochę to krzywdzące dla właścicieli naszych sklepów, którzy walczą o klienta, robię promocje, wyprzedaże, przeceny, konkursy, dni darmowej dostawy, itd.

 

Od kilku miesięcy prowadzę w necie mniej lub bardziej intensywne poszukiwania  silnika spalinowego. Mam KILKA na oku i w KAŻDYM przypadku w Polsce wychodzą one albo podobnie, albo trochę taniej, albo dużo taniej, niż za granicą. Ale może źle szukam...

 

EDIT:

Poszperałem sobie w sklepach, podanych przez Michała. Szukałem wybiórczo tego, co mnie interesowało. Silniki Saito, i os. max są droższe niż w Polsce, taniej wychodzi Evolution.

Model Fun Cub jest droższy niż w Polsce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bartek i Michał, który/e z polskich sklepów moglibyście mi polecić na teraz? Przymierzam się do paru zakupów: duże łopaty głównego, kilka pakietów SLS XTRON, reglerek >42V.

Nie musi być wprost z półki.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moje" dobre sklepy to modelemax, F3M, riku, nastik, modelarski.pl, abc-rc, modelesklep, bocianmix, itd. W zasadzie można by wymieniać dłużej.

Są dobre pod różnymi względami.

Nie wiem, w których dostaniesz to co Cię interesuje, bo to nie jest "mój" asortyment. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sorry Michał, ale trzy czwarte Twojego posta (gratuluje markowych zakupów) jest na inny temat niż "drogość w Polsce i brak promocji w polskich sklepach".

 

Podtrzymuję swoje zdanie, że albo nie do końca wiesz o czym piszesz albo pozostajesz zafascynowany kilkoma sklepami zagranicznymi i zakupami, które sobie zrobiłeś. Trochę to krzywdzące dla właścicieli naszych sklepów, którzy walczą o klienta, robię promocje, wyprzedaże, przeceny, konkursy, dni darmowej dostawy, itd.

 

Od kilku miesięcy prowadzę w necie mniej lub bardziej intensywne poszukiwania  silnika spalinowego. Mam KILKA na oku i w KAŻDYM przypadku w Polsce wychodzą one albo podobnie, albo trochę taniej, albo dużo taniej, niż za granicą. Ale może źle szukam...

 

EDIT:

Poszperałem sobie w sklepach, podanych przez Michała. Szukałem wybiórczo tego, co mnie interesowało. Silniki Saito, i os. max są droższe niż w Polsce, taniej wychodzi Evolution.

Model Fun Cub jest droższy niż w Polsce.

 

To odwdzięczę się równie miłą uwagą (jak Twoja, że chyba nie wiem co pisze), że chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Poza ty nie wszystkie wątki muszę od razu rozwijać i liczę na to, że każdy może sobie sam poszukać.. 

Nie jestem zafascynowany.... kilkoma zagranicznymi sklepami.

Zawsze wolałem dać zarobić rodzimym firmom, a nikogo PERSONALNIE nie krzywdzę.

Szkoda mi czasu na spieranie się cenami produktów, ale np. Spektrum jest często 20-30% taniej niż w PL. Choć ta marka mnie już nie interesuje. Jest sporo przykładów, ale to niech każdy sam ocenia.

 Bartek i Michał, który/e z polskich sklepów moglibyście mi polecić na teraz? Przymierzam się do paru zakupów: duże łopaty głównego, kilka pakietów SLS XTRON, reglerek >42V.

Nie musi być wprost z półki.

Dzięki :)

 

Moje ulubione i cenione sklepy to:

  1. ModeleMax
  2. Modele Sklep i Arthobby (ex aequo)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.