Skocz do zawartości

okazjonarium.pl - Zakupy w sklepie???


amatorsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie czytasz ze zrozumieniem.

Napisz, czego nie zrozumiałem.

Piszesz ogólnik (że w Polsce drożej), który jest nieprawdziwy. Czytają to młodzi, początkujący i myślą, że bez karty kredytowej i paypala będa w Polsce stale przepłacać. I szkoda, że nie mieszkają w Niemczech.

Szkoda mi czasu na spieranie się cenami produktów

Wiem, szybciej i łatwiej jest napisać ogólnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax :)

 

W sprawie sklepu z cudami;)  - napisałem dziś do nich, dlaczego status mojego zamówienia niezmiennie jest "w realizacji", choć dziś powinno zostać wysłane. Czekam na odpowiedź.

 

Ciekaw jestem jak u Przemka (Pietuh). Do niego przynajmniej paczki wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie sklepu z cudami;)  - napisałem dziś do nich, dlaczego status mojego zamówienia niezmiennie jest "w realizacji", choć dziś powinno zostać wysłane.

 

To i tak "Masz fart" ;) bo moje cały czas ma status "nowe" :lol:

 

I znowu muszę szukać prezentu...  facepalm.gif  a miało być tak pięknie... smilie_happy_251.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, czego nie zrozumiałem.

Piszesz ogólnik (że w Polsce drożej), który jest nieprawdziwy. Czytają to młodzi, początkujący i myślą, że bez karty kredytowej i paypala będa w Polsce stale przepłacać. I szkoda, że nie mieszkają w Niemczech.

Wiem, szybciej i łatwiej jest napisać ogólnik.

Nie napiszę - szkoda czasu i weekendu. Powiedzmy, że Ty nie zrozumiałeś tak samo jak ja - Twój cytat - nie do końca wiem co piszę.

 

Ty też piszesz ogólnik - że w PL nie jest drożej. Jak dla mnie remis w tych rundach.

 

A młodzi - niech się uczą życia, myślą i jak poczytają Twoje i moje wypowiedzi to mogą wywnioskować, że różnie bywa. Bo faktycznie bywa, że w PL jest drożej i bywa, że jest taniej. Ale najlepiej niech wszyscy sprawdzą sami.

W końcu to niewielka filozofia wrzucić hasło w googla i otworzyć nie pierwsze 2 strony ale np. 10. A może sobie znajdą własny ulubiony sklep/sklepy

 

 

Chciałem się zapytać gdzie założyciel tematu, zniknął jak towar w tym sklepie?

I tego bym się trzymał - bo obaj odbiegliśmy od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę - szkoda czasu i weekendu. Powiedzmy, że Ty nie zrozumiałeś tak samo jak ja - Twój cytat - nie do końca wiem co piszę.

 

Ty też piszesz ogólnik - że w PL nie jest drożej. Jak dla mnie remis w tych rundach.

 

A młodzi - niech się uczą życia, myślą i jak poczytają Twoje i moje wypowiedzi to mogą wywnioskować, że różnie bywa. Bo faktycznie bywa, że w PL jest drożej i bywa, że jest taniej. Ale najlepiej niech wszyscy sprawdzą sami.

W końcu to niewielka filozofia wrzucić hasło w googla i otworzyć nie pierwsze 2 strony ale np. 10. A może sobie znajdą własny ulubiony sklep/sklep

 

 

I tego bym się trzymał - bo obaj odbiegliśmy od tematu.

Witam kolegow=ktos tam pytal o tego co zaczal ten temet-ano jestem i obserwuje jak pisalem wczesniej=niestety firme chyba wcielo bo nie daja oznak zycia=pisalem do nich 2 razy ale brak odpowiedzi.Mialem kupic Aurore ale sie niestety nie doczekam odpowiedzi i obiecanych 12% rabatu=dlatego juz kupilem uzywana na allegro.Ale bede nadal sledzil co i jak postepuje==pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest dwupłaszczyznowy: ceny i dostępność.

Wraz z niekorzystnym kursem dolara, atrakcyjność zakupów zagranicznych na przestrzeni lat mocno spadła, co nie znaczy, że nie da się znaleźć taniej.

Ja też zaczynam każdy zakup od google`a i liczenia gdzie z dostawą będzie taniej i często udaje mi się znaleźć taniej poza Polską. A druga sprawa to dostępność i tu Polska wypada słabo, są marki, które w ogóle nie są sprzedawane na naszym rynku, albo też jest przedstawiciel, ale co z tego skoro całkowicie lekceważy klientów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż cisza. Może coś się ruszy po weekendzie. Poczekam do poniedziałku, chociaż w zasadzie już powinienem zamówienie anulować.

 

To i tak "Masz fart" ;) bo moje cały czas ma status "nowe" :lol:

I znowu muszę szukać prezentu...  facepalm.gif  a miało być tak pięknie... smilie_happy_251.gif

Cieszę się, że za ten jakże fartowny komunikat nie zapłaciłem z góry :D .

No miało być pięknie. Niby szanse były marne, ale i tak się łudziłem. :P

 

 

P.S.

... bywa, że w PL jest drożej i bywa, że jest taniej. Ale najlepiej niech wszyscy sprawdzą sami.

 I nie można tak było od razu? ;) Poza tym, nikt nam teraz nie powie, że mu źle doradziliśmy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle doradziliście? Chyba nie...

Z Waszej ożywionej wymiany poglądów dało się wyłuszczyć sytuację w temacie, może nawet lepiej niż z łopatologii. Ostateczne rozeznanie dla momentu zakupu

każdy nabywa sam, rynek nie jest całkiem przewidywalny. Fart lub mniejszy fart - też nie ;). Ale dzięki, bo mnie się rozjaśniło "conieco"...

 Francka , Tobie też dzięki :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie bez zmian i zaczynam się :angry: :angry: :angry:  bo zamówiłem też kilka zabawek dla wnuków i jak nie dojdą to mogę nie zdążyć z zakupem nowych.

Cały czas "oczekuje na realizację" chociaż dostałem informację ze sklepu, że max 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak sugerujesz Paweł, że chcieli zaoszczędzić na jakichkolwiek inwestycjach i od początku nie wysyłali towaru to dziwi mnie, że zachowali opcję "za pobraniem". Ciekawe ile osób się nacięło i zapłaciło z góry.

 

Ja bym odwiedził "bratnie" fora i sprawdził czy sklep się tam dalej ogłasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie bez zmian i zaczynam się :angry: :angry: :angry:  bo zamówiłem też kilka zabawek dla wnuków i jak nie dojdą to mogę nie zdążyć z zakupem nowych.

Cały czas "oczekuje na realizację" chociaż dostałem informację ze sklepu, że max 5 dni.

przez Twoja naiwność ucierpią wnuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak sugerujesz Paweł, że chcieli zaoszczędzić na jakichkolwiek inwestycjach i od początku nie wysyłali towaru to dziwi mnie, że zachowali opcję "za pobraniem".

 

a co sie dziwić - ziemniaczek za 10 groszy lub darmowy kamień w papier -paczka poczta/kurie za 10-20  zeta  idzie  -żeby odebrać płacisz kilka stówek -inwestują  2 dychy w przesyłke  -mogą wziąść 2 stówy ... przebitka warta 20 minut pakowania...

Rzecz w przepisach - żeby zajrzeć -NAJPIERW musisz zapłacic pobranie. Innej opcji nie ma.

 

Wszystko jest tu zbyt piękne -tak piękne, że aż zęby bolą. Czekam aż  kilka(naście)  osób potwierdzi  szczęsliwe zakupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pieniędzy i tak nie dostaną bo jak płacisz listonoszowi i bierzesz paczkę i się okaże ze tam jest ziemniak idziesz na policję robisz zeznanie  i policja ci wystawia kwit z którym idziesz na poczte i pieniądze zostają zamrożone na poczcie w depozycie do wyjaśnienia sprawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu informują cię ze to niska szkodliwość czynu, że może właściciel sklepu wcale nie chciał cię oszukać bo jednak paczkę przysłał i ma nip, sryp, regon, adres i inne takie, i możesz się w dupę cmoknąć, ani kasy ani towaru, ani sprawy...

mylisz sie. 2 lata temu miałem identyczną sytuacje kupilem sobie revo traxxas na olx gość mi przysłał jakieś pierdoły od razu poszedlem na policję oni wszczeli dochodzenie pieniądze zamrozili na poczcie i czekałem po miesiącu dostałem wezwanie do prokuratury jak przeczytałem tam przy prokuratorze zeznania tamtego gościa to aż mi łzy ze smiechu poszły takich bzdur naopowiadał. ja opowiedziałem prokuratorowi całą historię pokazałem mu rozmowy mailowe i bez zadnych ale wystosował pismo z którym poszedłem na pocztę po zwrot gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.