Skocz do zawartości

Jak zrobić coś z nożyków do pizzy i starej drukarki


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie temat na na forum ale akcent modelarski jest zdecydowanie -lipol ;) ,monitor lipola dlatego mała prezentacja :) .

Żeby sobie trochę ułatwić życie,pomóc w pracy żonie, to po pewnych przemyśleniach w mojej głowie zaświtał pewien pomysł co widać na filmiku.

Cała ta machineria skróciła produkcję tych pudełeczek ogromnie jak i poprawiła humor żonce a jak wiadomo że żona zadowolona, to szanse na nowy model mocno wzrastają :D ....

Stara drukarka,kawałek blatu ,3 nożyki z Ikei do pizzy,listwa aluminiowa ,trochę skręcania ,pasowania i działa !

Dla bezpieczeństwa w planie jest osłona nożyków chociaż obroty i siła jest niewielka (sprawdzone ;) )

Pewnie można inaczej ,można lepiej jednak przy zapotrzebowaniu detalicznym,domowy, maszyna sprawdza się znakomicie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUPEEER :D :D :D!!!

Takie inicjatywy zawsze mi się podobały, mimo względnej prostoty - dobra skuteczność, czyli właśnie to, o co chodzi.

Ponadto z tego, co pod ręką było - drugi duży punkt dla Twórcy.

Za to, że się chciało zrobić - trzeci :)

Słowa uznania i gratulacje :)!

 

P.S.: Eabald, odtwórz raz jeszcze, tylko głośniej... ;)

 

P.S.II: Jakby Ci pasek się skończył (zębaty), to daj znać - mam sporo podobnych, różne kółka do nich, coś dobierzemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof z racji że wiem iż tworzysz przepiękny model, zmienię z Twoim życzeniem tytuł tematu  ;) .

 

Dzięki koledzy za pozytywne komentarze.

Naprawdę cieszy człowieka jak sam coś wymyśli i to działa.

Najbardziej jestem zadowolony z tego iż żona zyskała sporo obecnie cennego czasu.

 

Maciek-pudełka są na portfele ,galanterię skórzaną :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.