Skocz do zawartości

Spitfire DeAGOSTINI by Dawid


Deivid333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.03.2022 o 12:06, micsur napisał:

Po dłuższej przerwie (mam nieogrzewane pomieszczenie) dorobiłem pokrywę i zamontowałem pakiet 4s 3000. Po zważeniu wyszło 2480. Waga mniejsza niż zakładałem. ?Pozostaje jeszcze kamuflarz i nauka latania

Całkiem fajnie wygląda. Czekam na fotkę gotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 12:06, micsur napisał:

 pakiet 4s 3000.

Pakiet ma małą pojemność i czas lotu może być skromny. Dodatkowo może okazać się, że do wyważenia jest za lekki. Ja latam na 4S 5000mAh i takie dopiero wyważają model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli tyle waży model jak na zdjęciu to chyba jeszcze sporo dojdzie - nie widać na zdjęciu czy masz zamontowane serwa, nie widać popychaczy, nic nie piszesz o regulatorze, odbiorniku a na konic gramy uciekają jeszcze przy drobnej galanterii. Jeśli finalnie będzie poniżej 3kg będzie ok."

 

 

Model jest kompletny z całym wyposażeniem pakiet był ostatnim elementem , który włożyłem. Jak widac brak tylko kamuflarzu z gazetek. Nie ważyłem tych naklejek , ale jak okleje model zważę jeszcze raz

6 godzin temu, kesto napisał:

Pakiet ma małą pojemność i czas lotu może być skromny. Dodatkowo może okazać się, że do wyważenia jest za lekki. Ja latam na 4S 5000mAh i takie dopiero wyważają model.

Na razie nie mam tak dużego pakietu, ale mam drugi mniejszy. Nie wiem tylko czy połaczenie 2 pakietów to dobry pomysł. Z wyważeniem masz rację jest trochę za lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 14:17, jarek996 napisał:

 

Pierwszy model na forum "ustawiany " na meble , okno i parapet ?

 

 Oj, oj, nie wyrywaj z kontekstu! Chodzilo o znieksztalcenia na zdjeciu powstale w wyniku typowych przerysowan obiektywu, a to jeszcze dlugo nie musi oznaczac, ze model krzywo zbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.