Skocz do zawartości

.


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A kiedyś chyba był w tv program o modelarstwie. Za gówniarza coś niecoś pamiętam jak przez mgłe, gościu robił z gipsu???? odlewy w specjalnych formach i malował samoloty coś takiego tam pamiętam ale na jakim kanale to było nie wiem ale coś z głównych typu tvp chyba. A co do takiego kanału to fajna sprawa by była, czasem w "nowy gadżet" pojawi się jakiś dron raz też były nawet auta rc ale raczej wątpię żeby zrobili takie coś zwłaszcza że już nawet za bardzo kasy nie wydają na nowe programy motoryzacyjne tylko same powtórki lecą ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę kolegom  podpowiedzieć: program nagrany 20 lat temu dla Bydgoskiej Telewizji Kablowej. Było tego 6 - 7 odcinków o prawie wszystkich dziedzinach modelarstwa.  Wiele tematów już nie aktualnych, ale też wiele dalej stosowanych. Nie mam praw autorskich, jestem w posiadaniu oryginalnych nagrań na kasetach VHS i przegranych na DWD. Są one opublikowane na jutubie pod tutyłem - Modelarzem być -  Można by je opublikować na naszym forum. Zapewne pomogą  początkującym modelarzom.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na DTXie odcinek ze sterowcami w rolach głównych. Jedna ekipa buduje sterowiec LZ120 BODENSEE z czaszą konstrukcyjną z basy pokrywana jakimś papierem, pewnie japonką. Długość coś koło 2m a waga max 300g

Druga ekipa robi model Zeppelina, balon z folii modelarskiej zgrzewany o konstrukcji rozporowej.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tOFYzs7.png

Pragnę kolegom  podpowiedzieć: program nagrany 20 lat temu dla Bydgoskiej Telewizji Kablowej. Było tego 6 - 7 odcinków o prawie wszystkich dziedzinach modelarstwa.  Wiele tematów już nie aktualnych, ale też wiele dalej stosowanych. Nie mam praw autorskich, jestem w posiadaniu oryginalnych nagrań na kasetach VHS i przegranych na DWD. Są one opublikowane na jutubie pod tutyłem - Modelarzem być -  Można by je opublikować na naszym forum. Zapewne pomogą  początkującym modelarzom.

 

Poniżej pełna lista programów, które Pan prowadził z 1995 roku :)

 

Modelarzem być odc. 1

Modelarzem być odc. 2

Modelarzem być odc. 3

Modelarzem być odc. 4

Modelarzem być odc. 5

Modelarzem być odc. 6

Modelarzem być odc. 7

Modelarzem być odc. 8    

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na DTXie odcinek ze sterowcami w rolach głównych. Jedna ekipa buduje sterowiec LZ120 BODENSEE z czaszą konstrukcyjną z basy pokrywana jakimś papierem, pewnie japonką. Długość coś koło 2m a waga max 300g

Druga ekipa robi model Zeppelina, balon z folii modelarskiej zgrzewany o konstrukcji rozporowej.

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

To n-ta powtórka, oglądałem to dużo wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.