Skocz do zawartości

Zakłócenie 2,4 GHz? Mój przypadek


Pit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koledzy administratorzy. Mam problem z załączeniem pliku. Komunikat: Błąd Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików

Możesz jedynie podlinkować plik umieszczony na jakimś zewnętrznym serwerze. Tak sądzę. Sam z tym walczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszło bez problemu.

Piotrek, straszna sieczka jest z tego logu i to dosłownie, nie dość że wartości osiągają "astronomiczne" zakresy to jeszcze całość jest pocięta i niekompletna. Może to efekt nadpisywania, nie wiem. Także ostatnie chwile lotu są niestety niewidoczne. Szkoda.

Przyznam, że bardzo dziwnie wygląda ten zapis, u siebie nic takiego nigdy nie zaobserwowałem a wręcz odwrotnie - można było z laboratoryjną dokładnością wszystko odczytać. A i jeszcze jedna rzecz: po zgraniu loga każde załączenie pitlaba i zarejestrowane w tym czasie dane były widoczne w postaci rozwijanej drabinki z indywidualną sesją - czemu u Ciebie tak nie ma? Nie mam pojęcia.

 

Pytałem Cię o log z MZ - jak masz to zapodaj, o wiele bardziej mnie ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.