Skocz do zawartości

EDGE 540 z FMS


RAFALR30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.11.2020 o 14:37, Ares napisał:

A to pozazdrościć:) W mojej miejscowości to tylko można wystartować "z ręki" . W ogóle coraz trudniej znaleźć jakąś łąkę lub nieurzytek.Coż trzeba kombinować , tak to jest jak się mieszka daleko od lotniska.

 Miejsce do latania w naszym Aeroklubie Poznańskim jest ok poza tym, że pas bardzo nierówny, z dziurami, dla początkujących modelarzy wąski...Jak nie masz modelu z dużymi kołami to łatwo tu uszkodzić podwozie modelu. Ja częściej jeżdżę także na pobliską łąkę bo w większości mam modele do rzutu z ręki.

 

 

Ale powoli będę zmieniał skład hangaru na większe modele aby startować nawet z pasa trawiastego - taki next level ? w modelarskiej przygodzie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RAFALR30 napisał:

Miejsce do latania w naszym Aeroklubie Poznańskim jest ok poza tym, że pas bardzo nierówny, z dziurami

są jeszcze te maty gumowe ale one są jeszcze węższe w sumie, a na strefę z trawą trzeba mieć koła co najmniej 60mm bo trochę dziur jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RAFALR30 napisał:

Miejsce do latania w naszym Aeroklubie Poznańskim jest ok poza tym, że pas bardzo nierówny, z dziurami, dla początkujących modelarzy wąski...Jak nie masz modelu z dużymi kołami to łatwo tu uszkodzić podwozie modelu. Ja częściej jeżdżę także na pobliską łąkę bo w większości mam modele do rzutu z ręki.

Na zdjęciu ten asfalt wygląda idealnie . Myślałem ,że tak jest w rzeczywistości.Widocznie foty przekłamują. A z małymi modelami zawsze był problem jeśli chodzi o starty z podwozia.Nawet drobne nierówności utrudniają, szczególnie starty. Ale ogólnie miejsce  bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.