Jump to content
Darek Jakubiak

Edge 540 1200mm z 2009 roku (by slawekADW&piotr) - szukam zdjęć z budowy

Recommended Posts

Cześć, wiem, że temat sprzed wojny i do tego tej pierwszej 🙁 ale może ktoś ma w swoim archiwum jakieś zdjęcia z budowy tego EDGA'a  540 1200mm:

Model przekładałem z półki na półkę, przeleżał trochę lat i naszło mnie, żeby go skończyć. Mam zrobiony kadłub, stateczniki - tutaj sobie poradzę.

Szukam natomiast zdjęć z budowy skrzydeł (tutaj mam wycinanki). Może ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia?

Kiedyś udało mi się znaleźć ten sam albo bardzo podobny temat z tym modelem od Sławka na innym forum, ale teraz nie mogę go odszukać.

Pozdrawiam, Darek.

Dzięki, to już znalazłem i widziałem wcześniej. Pewnie będę się posiłkował bo to konstrukcja dość podobna, ale chyba trochę bardziej rozwinięta - taka wersja V2 😉

Projekt nie był mój tylko Piotrka a do jego projektów nie mam dostępu. Ogólnie z samym Piotrem nie mam kontaktu od lat. Mój Edge nie miał nic wspólnego z piotrkowym.

Jeśli chcesz kontakt do Piotrka odezwij się na priv. Podam namiary

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RAFALR30
      Podnosząc sobie poprzeczkę  wybór padł na zakup modelu EDGE 540 z firmy FMS. 

Dane techniczne:
      - rozpiętość - 1320mm
      - długość - 1270mm
      - waga - 1450g (bez akumulatora)
      - silnik bezszczotkowy: FMS PAEP 3948 760Kv brushless outrunner 
      - pakiet Li-Pol: 14,8V/2600-2700 mAh min. 25C
      - regulator obrotów: FMS ESC 60A 3A SBEC
      - śmigło trój-łopatowe: FMS 13x5 
      - serwa: 4 szt. FMS FMS-3104 17g metal-geared digital

Pora polatać czymś większym, cięższym...
      Dla zainteresowanych prezentację modelu załączam w poniższym linku 
      https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2364336-FMS-Edge-540-1300mm-PNP-from-Diamond-Hobby-Review

Moje pytanie dotyczy ustawień wychylenia sterów zalecanych przez producenta.
      Ustawiłem zakresy procentowe wychyleń wg poniższej tabeli - zakresy%, expo i okazało się, że nie odpowiadają one zakresowi wychyleń podanych w mm przez producenta.
      Obok tabeli na czerwono podałem zmierzone przeze mnie wychylenia w mm stosując zalecane przez producenta ustawienia zakresów % i expo.

Co może być powodem takich rozbieżności? Latać na ustawieniach %, expo zalecanych przez producenta czy zwiększyć te zakresy % i expo aby uzyskać zalecane zakresy wychyleń w mm?

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.