Skocz do zawartości

Model wyciągnięty z Wisły


kajakarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MareX tak nie można zniechęcać. Hobby to kosztowna sprawa to prawda ale "miłość" kosztuje. Chce latać, proszę bardzo :-) Osoby idące ze mną popatrzeć jak się lata zawsze ostrzegam: uwaga to jest zaraźliwe. Połowa już zachorowała na RC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - szacunek i uznanie za to, że Ci "się chciało"  :).

 

Myślę jednak, że w życiu nie ma przypadków... Widziałeś może kiedyś jakiś model RC w locie ?

No to chyba już czas ;) ...

Panowie z najbliższej okolicy Sławka - proszę o zapewnienie pokazu przy sposobności...

 

Półgębkiem jeszcze napomknę, że Narew wraz z dopływami w mojej okolicy jest bardzo urokliwa, także przez cały rok :).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jacht RC płynący pod wiatr? to tak nawiązując do kajakowych zainteresowań. Też uczę się latać więc wiem, że dwie te pasje można łączyć. Zresztą mechanika działania, żagla i skrzydła jest bardzo podobna :)

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a co ze zdjęciami znaleziska, albo opisami dokładniejszymi? Mam dwóch potencjalnych kandydatów z początków mojej kariery (jeden 3 lata temu, drugi dwa), nie wiem czy opis się zgadza czy nie - raczej nie bo wątpię by po tym czasie były w dobrym stanie. Ale kto to wie? Spodziewam się że przynajmniej jedna z moich zgub zostanie odnaleziona np za 40 lat na czubku ściętego drzewa i wywoła sensację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oko - opis lub zdjęcia to chyba poszukujący zguby powinien wysłać na pw koledze kajakarzowi. Ten oceni na ile to się zgadza z tym co znalazł i podejmie dalsze kroki. Chyba nie powinien zdradzać publicznie więcej szczegółów niż już wyjawił, żeby nie prowokować oszukanców.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej tyle postów a  tu chwile nie zaglądałem

@Matijus ten kajak rc mnie z zona wzruszył. Nasz kajak morski rewal jest właśnie w takich barwach jak ten model. Długosc wiosła nie trzyma tu proporcja ale tak jest super...

@Oko możesz mi napisać na priva nazwy modeli. Ale ten raczej dwóch at w tamtych krzakach by nie spędził... Był w dosyć dobrym stanie

@ AMC pływałem po kanałach Pułtuska i było tam super. Na górną Narew trafię w Boże ciało

 

To jeszcze tylko dodam ze żeby saga poszukiwania właściciela miała jakiś finisz to w piątek wrzucę fotki modelu i umówię się z kolegą z Ursynowa by go zobaczył. Straszono mnie tylko tak baterią z tego modelu ze ją wyrzuciłem. Podobnież baterie Lipo (?) są wybuchowe, więc ją usunąłem... Jak widzicie trace wiarę w znalezienie właściciela, jak go tu lub wśród waszych znajomych nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej tyle postów a  tu chwile nie zaglądałem

@Matijus ten kajak rc mnie z zona wzruszył. Nasz kajak morski rewal jest właśnie w takich barwach jak ten model. Długosc wiosła nie trzyma tu proporcja ale tak jest super...

@Oko możesz mi napisać na priva nazwy modeli. Ale ten raczej dwóch at w tamtych krzakach by nie spędził... Był w dosyć dobrym stanie

@ AMC pływałem po kanałach Pułtuska i było tam super. Na górną Narew trafię w Boże ciało

 

To jeszcze tylko dodam ze żeby saga poszukiwania właściciela miała jakiś finisz to w piątek wrzucę fotki modelu i umówię się z kolegą z Ursynowa by go zobaczył. Straszono mnie tylko tak baterią z tego modelu ze ją wyrzuciłem. Podobnież baterie Lipo (?) są wybuchowe, więc ją usunąłem... Jak widzicie trace wiarę w znalezienie właściciela, jak go tu lub wśród waszych znajomych nie ma...

Sławciu, a on czasem nie ma niebieskich skrzydeł i statecznika poziomego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że śmiało możesz sobie polatać jeśli Cię to zainteresowało,

A swoją drogą, to dobre przypomnienie dla nas  by wkładać do środka modelu (np zalaminowaną) karteczkę do ewentualnego znalazcy z choćby swoim numerem telefonu... Nawet gdy latamy tylko "na podwórku".

Jeśli trafi w ręce tak porządnego człowieka jak Kolega Sławek, to nie stracimy modelu,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.