Skocz do zawartości

RWD 5 3 M


Rekomendowane odpowiedzi

 

Na kadłubie paski przeważnie były tylko na czterech głównych podłużnicach i nie było też szycia . 

 

 

jakoś tak dziwnie z tym przeszyciem na kadłubie wygląda. Też mi się wydaje, że na kadłubie tkanina nie była przeszywana do podłużnic a jedynie tylko wzmacniana przed przetarciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kadłubie paski przeważnie były tylko na czterech głównych podłużnicach i nie było też szycia . 

 

jakoś tak dziwnie z tym przeszyciem na kadłubie wygląda. Też mi się wydaje, że na kadłubie tkanina nie była przeszywana do podłużnic a jedynie tylko wzmacniana przed przetarciami

Macie racje .

Przejrzałem wiele zdjęć które mam do RWD 13 i tak jest .

Szycia tylko na głównych podłużnicach ale wiele pasków bez szycia jest na przykład w drzwiach , one są po to aby zapobiedz przetarciu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej: prześlij w nowym temacie może fotki z budowy swojego.

Podziwiam ludzi, którzy z taką pasją oddają swój czas tworząc modele. Dla mnie to coś niedostępnego, choćby ze względu na brak cierpliwości...

Śledzę wątek i czekam na kolejne efekty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej: prześlij w nowym temacie może fotki z budowy swojego.

Podziwiam ludzi, którzy z taką pasją oddają swój czas tworząc modele. Dla mnie to coś niedostępnego, choćby ze względu na brak cierpliwości...

Śledzę wątek i czekam na kolejne efekty!

Bartek jeśli chdzi o cierpliwość to jak byś mnie poznał to byś nie powiedział że mam taką jak widać na tej relacji .

Nie raz robie coś dwa a nawet trzy razy , a w pracy czasem puszczają mi nerwy jak coś nie idzie tak a przy modelach jest inaczej , to tak samo jest w trakcie latania wyłączam się i zaczynam inaczej myśleć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie faktycznie resetuje, lecz tworzenie modelu od podstaw, to sztuka, do której trzeba duuużo cierpliwości.

Widziałem na żywo RWD 5 kilka dni temu, co prawda tylko kadłub, lecz robi wrażenie (Andrzej, mowa o Tobie).

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Radek tak jak mowisz ja jestem cholerykiem i bardzo czesto wybucham a przy modelach to tak jak by dziecka nie bylo . Cierpliwosc to nie tlumaczenie to "lek przed budowa "

Irek i tak właśnie jest .

Bartek trzeba spróbować , nie musisz zaraz sam rysować plany , spróbuj jakiś prosty model z gotowych planów albo taki jak już ktoś ma jakiś kolega będziesz miał możliwość podpatrzeć jak co zrobić , nie spróbujesz nie przekonasz się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.