Skocz do zawartości

Oferta sprzedaży autorskich modeli DLG z Olx


kuzynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

co kupisz za 650zł? 300kg ziemniaków a nie zawodniczy dlg z formy. Chyba że mowa o zachowanym Rmini to chylę czoła.

 

jak chcesz rzucać to polecam cebule wyjdzie Ci więcej kg za ta kase ... ^_^

 

ps. ja nikogo nie mam zamiaru przekonywac o mozliwosci zakupu w cenie o ktorej rozmawiamy, jak ktos szuka modelu na aledrogo to sie nie ma co dziwic ze nie moze kupic w dobrej cenie

 

przejedzcie sie na zawody , odezwijscie sie do producentow - rozmawiajcie a napewno wam sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

 

z całym szacunkiem ale mam przesyt osób, które na około mówią innym, że kupili coś za drogo i są.... w przenośni idiotami podczas, gdy oni coś kupili bardzo tanio. Jakoś dziwnie w tych wielu sytuacjach, w których byłem i polecano mi to a tamto żeby kupić tak tanio jak oni - nigdy mi się to nie udało a robiłem tak samo.

 

Więc... Podaj konkretnie co kupiłeś, za ile, kiedy, od kogo i pokaż zdjęcie albo Daj sobie spokój. Często tzw. okazje są jednorazowe.

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę nam wszystkim zakupów za przysłowiową złotówkę a sprzedaży za grube miliony.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze ktoś kupił coś za drogo tylko że za te pieniadze idzie kupic lepsze ,a mowie to na podstawie własnych doświadczeń

 

tez na początku przygody z dlg przepłaciłem za model i draki nie robię, proponuje kontaktować się bezpośrednio z producentem i dogadywać cenę

 

może miałem szczęście może nie , nie mi to oceniać , ale kupiłem modele w bardzo atrakcyjnych cenach i niemam zamiaru nikomu tego udowadniać

 

sugeruje szukać , pytać i nie napalać sie na niby okazje

 

ps. mam cometa i dwa fireblady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nie chowajcie się. Ci najlepsi naprawdę wiele wam pomogą w czasie zawodów. Im zależy na nowych lataczach. Jedne zawody to więcej niż kilka lat latania na swoim lotnisku.

Miejsce naprawdę nie jest istotne. Liczy się dobra zabawa i nauka. Nie ma się co wstydzić.

A Nigdy nic nie wiadomo ... diamenty chowają się po lotniskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

A ja mam dobre doświadczenia z zakupu u Bartka.

Wprawdzie kupilem od niego model gotowy i w pełni wyposażony, używany, ale za to kontakt z nim był bezproblemowy a model dotarł do mnie błyskawicznie.

Nie potrafię ocenić jakości tego modelu ze względu na kompletny brak doświadczenia, ale jeśli chodzi o samą transakcje to jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Właśnie zamówiłem u kolegi Bartka model DLG Easy ECO. Jak do tej pory kontakt telefoniczny oraz wszelkie porady i sugestie bez zastrzeżeń. Mam nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z zawartą umową. 

To będzie długie dwa tygodnie.

Postaram się zrobić małą prezentacje modelu, jak już go dostanę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio kontaktowałem się z kolegą Bartkiem. Pytałem jak idą prace związane z budową mojego przyszłego modelu. W odpowiedzi otrzymałem m.innymi fotki z prac nad modelem co bardzo mnie ucieszyło. Bardzo chętnie się nimi tu pochwale.

 

post-21550-0-89488100-1565199382_thumb.jpg

 

post-21550-0-78096800-1565199442_thumb.jpg

 

post-21550-0-64058200-1565199475_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inny rozstawienie bo idzie pakiet, odbiornik, serwa i wejście na balast. Jak skończę i wkleję to zobaczysz jak to działa u mnie.  Fajna idea takiej półki lecz wymaga długiej kabinki, nie wiem czy dla minimalnie większej wygody warto osłabiać tak bardzo kadłub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka rzeczywiście bajerancka ;)

Moim zdaniem tylko węglowa półeczka to lekkie nieporozumienie, podobnie jak rowing w przedniej części. Po to właśnie robimy z aramidu, żeby antenki były dalej od węgla. A dziobek aramidowy przetrwa wiele :D po intensywnym sezonie latania widzę, że przód z czystego aramidu to fajna sprawa, po dzwonie tylko lekko się zniekształca ale nie pęka. Kilka kropel CA i lecimy dalej ;)

Bartek co to za mocowania do śrub pod skrzydła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.