Jump to content

.


Guest
 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poprosić o zwrot pieniędzy i odesłać. Nie wierzę aby ktoś sprzedawał bez świadomości w jakim jest stanie. Ale jeżeli tak było to tym bardzie zwróci pieniądze.

(ja kupiłem nowy silnik ze sklepu modelemax i fabrycznie był zepsuty - nie dało się przekręcić wału silnika. Na szczęście był na gwarancji, więc poszedł do fabryki do naprawy).

 

Jeżeli nie będzie szans na zwrot pieniędzy to trzeba silnik rozebrać i zobaczyć, czy to wał, czy magnesy i naprawić jeżeli koszty części nie będą zbyt wielkie w stosunku do ceny zakupu silnika.

Link to comment
Share on other sites

. Nie wierzę aby ktoś sprzedawał bez świadomości w jakim jest stanie.

Też w to nie wierzę, że ktoś kupuje silniczek za 12 zł i oczekuje jakości axi. 

 

Zresztą jak na taką cenę to te silniczki są naprawdę dobre i baboki w stylu krzywej osi zdarzają się sporadycznie. Najgorsze w tych silnikach są łożyska.

Link to comment
Share on other sites

Darek nie tak mnie zrozumiałeś. Odniosłem się do reklamowania. Nie ma po co reklamować silniczka za 12 zł. Albo się go wyrzuca albo "dla idei" naprawia wymieniając mu części których cena przekroczy koszt  kolejnego silnika.

Aby sprawdzić czy problem leży po stronie  łożysk wystarczy poruszać rotorem na boki jak jest wyczuwalny luz to łożyska do wymiany. Jak chcesz bawić się w wymianę osi to jak wcześniej wspomniał kolega jako materiału użyj osi od stacji dyskietek lub od CD,  DVD. Czym starsze tym z lepszego materiału są wykonane.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.