Skocz do zawartości

Pan nasika do słoika !


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tylko zauważyć, że uryna może zawierać DNA danego osobnika. Oczywiście tylko wówczas, gdy nerki nam szwankują, a kto jest na 100% pewny, że wszystko jest OK  :rolleyes:

DNA jakkolwiek by na to nie spojrzeć jest tzw. twardą daną osobową danego osobnika.

Zgodnie z ustawą z maja tego roku o RODO, na przetwarzanie moich danych osobowych, ich posiadacz musi mieć moją zgodę i stosownie do rozporządzenia przechowywać je przez okres 5 lat zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modell-popularne pismo modelarskie w Niemczech donosi o nowej (?) praktyce w zawodach modelarskich rangi mistrzostw kraju. Dwóch pierwszych zawodników podlega kontroli antydopingowej. A zdarzyło się to na mistrzostwach F 3J .

Liczę na skany oryginalnego artykułu od kolegów z Niemiec .

 

Zaczyna być ciekawie …

Rozumiem alkomat przed bo można zrobić krzywdę RC ale po ? Do słoika ??

 

Romku, ode mnie kopii nie bedzie, bo reklama zajmuje zwykle ponad polowe objetosci wiekszosci (jesli nie wszystkich) niemieckich czasopism modelarskich i z tego powodu ich nie kupuje. Ale chetnie sluze linkami:

 

http://www.modellflugimdaec.de/aktuelles/652-dopingkontrollen-im-modellflug

 

http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/438907-Dopingkontrollen-bei-Wettbewerben

 

Pod pierwszym linkiem wypowiada sie Dr. Ralph Okon Antdopingbeauftrager der Modellflugkommission (komisarz antydopingowy) DAeC.

Wprawdzie po niemiecku, ale jakby co, wujek Google pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zauważyć, że uryna może zawierać DNA danego osobnika. Oczywiście tylko wówczas, gdy nerki nam szwankują, a kto jest na 100% pewny, że wszystko jest OK  :rolleyes:

DNA jakkolwiek by na to nie spojrzeć jest tzw. twardą daną osobową danego osobnika.

Zgodnie z ustawą z maja tego roku o RODO, na przetwarzanie moich danych osobowych, ich posiadacz musi mieć moją zgodę i stosownie do rozporządzenia przechowywać je przez okres 5 lat zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

Wojtek, jak przyjadą do Ciebie po słoik to poproszą o zgodę na przetwarzanie danych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze zgodę współmałżonki, że mogę brać udział w zawodach :)

Stefan przypomnij sobie swoją młodość.

Nie potrzebowałeś badań, zgód, certyfikatów, polis i całego segregatora innych pozwoleń.

Dziwne prawda, że tamten świat całkiem sprawnie funkcjonował i z tamtejszego pokolenia wyrośli normalni ludzie, a teraz...

Na własnej działce, do której masz akt własności nie możesz bez pozwolenia pobudować altanki czy wyciąć drzewa, to jaka to własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze zgodę współmałżonki, że mogę brać udział w zawodach :)

Stefan przypomnij sobie swoją młodość.

Nie potrzebowałeś badań, zgód, certyfikatów, polis i całego segregatora innych pozwoleń.

Dziwne prawda, że tamten świat całkiem sprawnie funkcjonował i z tamtejszego pokolenia wyrośli normalni ludzie, a teraz...

Na własnej działce, do której masz akt własności nie możesz bez pozwolenia pobudować altanki czy wyciąć drzewa, to jaka to własność?

Wojtek altankę (jakoś to jest określone jako coś pomocniczego można budować, domu już nie.)

Postaw sobie odkupiony kadłub AN2, ocieplij, podłącz do mediów i udawaj Drzymałę. 

Drzew nie wycinaj, drzewa wycinaj od sąsiada.  ;)

Tak robił mój sąsiad, ale już "wypisał" się z działki.   :ph34r: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.