Skocz do zawartości

Rcgf 20?


Adam1S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prawdopodobnie tytuł jest znany , ale czy ktoś mi podpowie jak zidentyfikować silnik rcgf - zakupiłem ten silnik jako używany 20 ccm ale po zapoznaniu się z instrukcjami z sieci mam wątpliwości czy to jest ta pojemność - występują różnice w budowie zaworu płytkowego w mocowaniu silnika a z fotografii dostępnych w sieci to i gaźnik jest nieco inny niż w HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Już znalazłem odpowiedź - silnik jest 20 ccm . Zmierzyłem średnicę tłoka po zdemontowaniu tłumika oraz skok po odkręceniu świecy zapłonowej - z wyliczeń wyszło ok 20 ccm . Natomiast zawór płytkowy do tych silników bywa zarówno z jedną jak i z dwoma płytkami tak jak i sposób montażu silnika , są silniki do montowania na łożu oraz na słupkach. I tym sposobem zostały rozwiane moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkretne pytanie zadałeś; myśleliśmy, że chodzi o zidentyfikowanie firmy, a nie pojemności.

Faktycznie tak można było zrozumieć to pytanie przepraszam za zamieszanie i dziękuję za zainteresowanie tematem ale najważniejsze że wiem już co to za cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.