Skocz do zawartości

Śmigiełkiem po łapkach. Czyli kombatowe intercity.


Grzechu113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po testach w Bierutowie, muszę napisać że, do walk się nadaje. Choć przy gwałtowniejszych manewrach robi dziwne rzeczy, to udało mi się zdobyć kilka cięć.  :D . Powstaje wersja rozwojowa, która nie będzie bardziej skomplikowana, ale bardziej nastawiona na kombat. W końcu nauka szybko mija i każdy chce wypróbować maszynę w walce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

A proszę bardzo. Na złość Wojtkowi za kąśliwy komentarz moja wersja Kurtisa jeszcze tylko odrutować serwa, zamontować śmigiełko troche farby i sruuu Lidka będzie Ci cieła tasiemki razem ze statecznikiem  :angry:    

 

 

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D


Jeżeli nie podniesie to zbytnio kosztu modelu to proponuję dodatkowy pasek z epp o grubości 5mm i szerokości 4cm który po zwinięciu i nałożeniu na "dziubek" będzie imitował silnik gwiazdowy.

Prostota wykonania zbytnio nie ucierpi a podniesie się walor estetyczny, moim zdaniem ważny argument przy budowie pierwszego modelu.

Może to być opcja....dla zaawansowanych :-)

 

Bardzo fajny model i jeszcze raz gratuluję pomysłu, malując go "bardziej na wojskowo" młody adpept modelarstwa może nie tylko samodzielnie zbudować i potrenować latanie ale też sprawdzić się w sztuce dekoracji i bez obaw o regulamin wystartować w zawodach ESA :-)

 

ms

 

 

Mirolek mógł byś mi to narysować. Pomysł mi się podoba a że jestem na etapie budowy jeszcze to może coś dołożę. Tylko nie wiem czy wszystko dobrze rozumiem a jak zrobie źle to zasłonie cały wiatr ze śmigła.

post-1131-0-83530900-1557867626_thumb.jpg

post-1131-0-23270300-1557867636_thumb.jpg

post-1131-0-70769200-1557867646_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.