Skocz do zawartości

Tornado Glider - Szybowiec FlyFly Hobby


swiezy87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z kolegą Chuckiem już się widziałem :) nie w burdelu ale w jego domowej modelarni.
Dostałem kilka dobrych rad i bardzo polecam korzystać z jego pomocy  ( a jeśli ktoś pomocy nie potrzebuje fajnie jest pogadać )
Ja oczywiście jeszcze się do niego zgłoszę bo po ostatnich przygodach boję się puścić samolot z kartki papieru .

.


Tylko nie wiem jak wyjaśnię mojej dziewczynie obecność kolejnego modelu na który wydałem pieniądze.

Kwiatki nie pomogą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tylko nie wiem jak wyjaśnię mojej dziewczynie obecność kolejnego modelu na który wydałem pieniądze.

Kwiatki nie pomogą ...

Jeśli będziesz miał ich odpowiednio dużo, to kolejny będzie ginął w tłumie... działa, sprawdzone.

Te kilkanaście pierwszych jest problemem, potem już luzik..

Jeszcze lepszą opcją, jest wciągnięcie w latanie drugiej połowy(niestety raczej rzadki przypadek :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola chciała polatać ale 10 sekund lotu to za krótki czas żeby skorzystała 2 osoba.
Jak opanuję dość dobrze model to może i jej przekaże stery.

 

Stary kadłub vento nie jest mocno uszkodzony udało się go wyprostować (właściwie mogłem kupić tylko skrzydła).

Za jakiś czas dostanie skrzydła i bezie modelem eksperymentalnym z małym pakietem, pomyślę zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Idź na jakieś wzniesienie (wał przeciwpowodziowy, górka itp- byle z przodu było czysto, bez drzew i wysokich krzewów) Rzuć go z niej i staraj się lecieć prosto.

Jak to opanujesz zacznij zakręcać, lekko w lewo, potem w prawo itd.

 

Po kilku godzinach takiego treningu możesz pokusić się o włączenie motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na jakieś wzniesienie (wał przeciwpowodziowy, górka itp- byle z przodu było czysto, bez drzew i wysokich krzewów) Rzuć go z niej i staraj się lecieć prosto.

Jak to opanujesz zacznij zakręcać, lekko w lewo, potem w prawo itd.

 

Po kilku godzinach takiego treningu możesz pokusić się o włączenie motoru.

 

yyy jednak zaczekam na Chuck'a. Jak coś spaprałem przy składaniu lub konfiguracji radia to nawet lot szybowy nie wyjdzie.

Po ostatniej akcji nie jestem już taki odważy :)

 

Poprzedni Vento po lekkim, może zbyt lekkim wyrzuceniu z ręki nie za bardzo miał ochotę szybować.

Mam spory pakiet bo 2300 mah i trochę to wszystko waży.

Nie jest tak łatwo jak w przypadku sokołów, jaskółek itp które latały same.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.