Jump to content
mayster8405

Orion ARF- wyposażenie

Recommended Posts

Zipp Wielkie dzięki !!! W weekend spróbuję.

Konrad_p Tobie również dziękuję, że początkujący modelarz może liczyć na Twoją pomoc.

Prościej byłoby jakbyś podłą symbol z tego ECS-a jeśli jakiś jest, jeśli nie próbuj wdł. tego przepisu który podałem.

Ustawianie hamulca jest prawie zawsze jako pierwsza grupa dźwięków (3-4 powtarzające się sekwencje) przy programowaniu z aparatury...

Zipp Wielkie dzięki !!! W weekend spróbuję.

Konrad_p Tobie również dziękuję, że początkujący modelarz może liczyć na Twoją pomoc.

Tu nie ma nic do rzeczy początkujący modelarz. Wystarczyło napisać co to za regulator lub zrobić zdjęcie regulatora. Nikt nie czyta w myślach a podpowiedź pewnie padłaby dużo szybciej. 

Wtrącę, mój nie posiadał żadnych napisów , jedynie czarna koszulka!?

Cóż w tym wypadku to faktycznie problem.

Problem hamulca rozwiązałem podmieniając regulator od innego modelu. Podumowjac Oriona to nie ma lepszego motoszybowca w tej cenie 300 zł ARF. Jest bardzo sztywny, skrzydła nie mają luzu na mocowaniu dzięki temu jest bardzo stabilny przy dużym wietrze. Zaskoczeniem jest moc. Jest bardzo silny zrozumiałem to latając Alphą, Vento, Gammą 2100 i SZD 54 Efun. Idzie ostro w górę a drozsze modele ledwo się wspinają. Można nim spokojnie szybować albo poszaleć na pełnym ogniu. To fenomen w tej cenie. Fakt ładny nie jest ale jak lata to rekompensuje wygląd z nawiązką.

post-22042-0-47265000-1566378028_thumb.jpg

post-22042-0-58160600-1566378090_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.