Skocz do zawartości

NAVY-WRIGHT NW-1 samolot wyścigowy amerykańskiej marynarki


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że żałuje że został pomalowany bo zatracił przynajmniej dla mnie kunszt konstrukcji modelarskiej a która była piękna sama w sobie. Oczywiście model jest super i może raczej nim nie lataj ? Szacun za całokształt.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Andrzej, Michał wylewacie miód ma moje obolałe modelarskie serce ?

Kołpaczek jest klejony na stale do podstawy jak się rozwali to przykleję nowy zapasowy,  kopyto jest.

Komplet śmigło, kołpak jest zdejmowany, wał silnika nie jest zabezpieczony przed wysunięciem.

Foli na nim jest pofałdowana naciągnę przed oblotem po oblocie znowu się sfałduje ? szajse.

Waży trochę ponad 200g uuuuuuuu

Marek te gabaryty słabo latają do szczęścia wystarczy mi to, że go skończyłem, ale jak poleci to będzie prawdziwe szaleństwo zachwytu nad moim warsztatem.

Co do malowanie to odsyłam Cię do starej mądrości mówiącej o tym że, nie można zjeść ciastka i mieć ciastko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio sie patrzyłem na takie maluchy to faktycznie fajniejsze są nie pokryte, ale jak się konstrukcje ciosa siekierą to lepiej pokryć ? a jak to nie pomoże i model nadal jest brzydki to już pozostaje go tylko sztandarem przykryć.

 

Przypadkiem natknołem sie na takie drewniane cudo, może ktoś sie  zainteresuje?

Chętnie oglądałbym relacje z budowy.

A oblot jak trawa urośnie.

http://outerzone.co.uk/plan_details.asp?ID=11897

 

11897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.04.2021 o 05:37, Grifon napisał:

Witam wszystkich w ostatniej odsłonie relacji z budowy ścigacza amerykańskiej marynarki, oświadczam, że wreszcie skończyłem!!!!!

 

Przepraszam, ze z takim opoznieniem dorzucam sie do pochwal.  Model wyszedl znakomicie. Serdeczne gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.