Skocz do zawartości

NAVY-WRIGHT NW-1 samolot wyścigowy amerykańskiej marynarki


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ? Michał ja tego specjalnie nie szyfrowałem, ta balsa to nacięte kawałki bloczki 1.5/ 1mm przyklejone na taśmę dwustronną w nie wtykam te białe paski.

Żebra chłodnicy które wystają poza balsę, na biały pasek z napisem CA nanoszę CA dociskam ten pasek a on przykleja się do tych małych pasków a potem wyciągam atrapę chłodnicy.

Panie rozumisz.

 

 

 

 IMG_20201111_221145.thumb.jpg.48ce397c4cd5a711bdc8345b1872d95e.jpg

 

Dzisiaj pod nieobecność żony udało sie wreszcie odsysnąć hipsa, zagłówek uszkodziłem podczas wycinania

, ale maska wyszła. Gonie ten model ostatkami chęci oby ich wystarczyło do jego skończenia. 

Pozdrawiam.

IMG_20201111_181523.thumb.jpg.626f4ce64715b5493fc63f2fda255152.jpg

 

IMG_20201111_214015.thumb.jpg.5ac5745c007595767ebc7669233ec2f9.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Skubany pięknie wygląda nawet z jednym płatem! :)

Jeśli dobrze widzę to usterzenie pokryte jest folią- jeśli tak to sprawdź możliwie dokładnie (nawet przez lupę) czy nie ma jakichś "zakładek" folii na łukach - bo tam się będzie farba łatwo ścierała.

Maska beznadziejna zaiste wszystko do poprawy! Luzy panie takie, że palce krasnal włoży, dramat! :)

Ale, jest szansa że naprawisz!

Pzdr,

M

Ps. Znalazłem przypadkowo zdjęcie poniżej - to nie twój? Trochę chyba ma inne portki na podwoziu ale to chyba tem sam typ? m

161010-32d54d69e3ebc35973122e49df93c276.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się najlepiej jak umie, a że mało umiem to wychodzi jak wychodzi /: no wiem że beznadziejnie ?‍?

Niestety nie mogę poświecić temu projektowi więcej czasu np. dzisiaj nic nie zrobiłem, miałem włożyć więcej wysiłku w wykończenie 

ale, chce się coś już innego budować , tym razem będzie coś na szybko, kolejny model odpoczynkowy.

Ten ze zdjęcia to zdaje się prototyp, podczas oblotu grzał się silnik gdyż chłodnice były zbyt małe i musiał lądować w polu, ale nic mu się nie stało.

Pozdrawiam kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? panowie dziękuję za pozytywne komentarze, całość waży RTF ok 150g przy rozp. 660 mm myśle, że nie jest aż tak źle, Michała Cesna, albo Albatros waży tyle samo. Czyli załapal się do klasy parkflajerow.

Ja lubie budować, wystarczy mi że jeden raz poleci i uznam że spelnił moje oczekiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.