Skocz do zawartości

NAVY-WRIGHT NW-1 samolot wyścigowy amerykańskiej marynarki


Grifon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Wygląda super! Rozumiem, że okleiłeś tylko tył za klepkami? Na przód pójdzie papier? Użyłeś zwykłego żelazka czy tego mikrusowego? 

No, to teraz już powinno pójść z górki!:) 

Pzdr,

m

Ps i zapomniałem zapytać, a ten  kołnierz wokół kabiny to z czego zrobiłeś, termokurcz? Kabelek? Brzeg rękawiczki gumowej? M

Edytowane przez Michal4x4
Ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem jeszcze, ale gdzieś wyczytałem, że misie tak chytrze obcinają brzegi tych gumowych hirurgicznych rękawiczek z małym brzeżkiem, i potem ten brzeg obszywają lub robią imitację obszycia - jak się umie to wychodzi super (ale, jak mawiał pewien profesor z ASP "jak się umie, to nie sztuka!").

Pzdr 

m

Ps. Fajnie wyszło!m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk,

Jesteś mistrzem w dziedzinie enigmy i szarady! :)Dałem sobie dziś caly dzień na "odkodowanie" powyższych zdjęć i poległem.

Radiator wyszedł kurczę super, właśnie takiego czegoś nie umiałem zrobić budując kiedyś chłodnicę w SE 5.

Czy mógłbyś proszę uchylić nieco rąbka tajemnicy i powiedzieć (napisać) jak go zrobiłeś? Sorki, ale ze zdjęć mnie niestety się nie udało rozkminić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.