Jump to content

HELIKOPTER

Modelarz
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  LUBLIN
 • Zainteresowania
  modelarstwo lotnicze, modele z napędem elektrycznym i nie tylko
 • Imię
  ANDRZEJ

Recent Profile Visitors

440 profile views
 1. Kupię jak w temacie. Tel. 885 518 401 MAREK. Ogłoszenie grzecznościowe.
 2. No i "git' tak trzymaj. Fun CUP to świetny stabilnie latający model a i troszkę można nim pokręcić. Podstawowe figury można kręcić i trenować.
 3. Ten samolocik to raczej trenerek, więc nie potrzebuje dużego pola do lądowania. Prędkości też nie są duże , a podejście do lądowania nie powinno sprawiać problemu. Ja cały czas podtrzymuję pozytywną ocenę tego modelu.
 4. Zawsze podobał mi się ze stajni sea .gull-a model GLASAIR SPORTMAN. Zdjęcia na stronie RIKU są mało interesujące. Obejrzyj filmy na YouTube z tym modelem. Jest ładny choć, jak zawsze jest to kwestia gustu. Myślę , że nadaje się pod Twój silnik. Rozważ tę propozycję.
 5. Przykra przypadłość niektórych dostawców lub producentów w naszym kraju. Sprzedać a potem niech się o wszystko martwi kupujący. Przykro.
 6. Ja także jestem za delikatnym oznaczaniu avatara kolegów, którzy "budują swoje modele" będąc już w "niebieskiej eskadrze" Myślę, że będzie to także wyraz naszej pamięci o Tych którzy odeszli.
 7. Kontakt tel. 885 518 401 Marek. Ogłoszenie grzecznościowe.
 8. Witam, bardzo ładna robota. Jak zawsze jestem pełen uznania. Gratulacje. Miłej pracy przy modelu. Ten klasyk jest piękny.
 9. Witam bardzo serdecznie Kolegów z 3 City RC Pilot Team. Gratuluję udanego oblotu i dania modelowi Piper Pawnee z Hangar 9 drugiego życia. Macie tam u siebie bardzo zdolną młodzież. Jeszcze raz gratuluję. Pozdrowienia z LUBLINA.
 10. Fajna relacja.Powodzenia przy dalszej makietyzacji.
 11. Efekty Twojej pracy, chce się oglądać.
 12. Serdecznie witam Wszystkich użytkowników tego FORUM.
 13. Witaj Marcin, przypomina się kol. ś.p. Piotra z Lublina - Andrzej. Choć jak pamiętam, u Ciebie, wszystko co lata ma elektrownię, to z tym odchudzaniem uważaj abyś nie przeszarżował. Tak jak się przyglądam, to elementy stają się cieniutkie. Obyś nie otrzymał zbyt wiotkiej konstrukcji.
 14. I w tym tkwi całe sedno napędu w ESA. Wydajesz raz więcej i masz dobry napęd na długo. A modelik masz "przedni". Gratuluję "dobrego wykonania zadania" Model wykonany świetnie. Gratuluję.
 15. O.K. zgadza się. To była odp. na podsumowanie Piotra, że się nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.