Jump to content

HELIKOPTER

Modelarz
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  LUBLIN
 • Zainteresowania
  modelarstwo lotnicze, modele z napędem elektrycznym i nie tylko
 • Imię
  ANDRZEJ

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. HELIKOPTER

  Curare 60

  Myślisz o spowolnieniu pracy serw? Pozdrawiam. Bo tak to wygląda b. dobrze.
 2. HELIKOPTER

  Curare 60

  Zrób gdzieś w końcu jakąś " niedoróbkę", bo uwag i porad brak. Pozdrawiam.
 3. HELIKOPTER

  Curare 60

  A model ,jak zawsze Twoje, super.
 4. Nieźle się zaczęło. Rób tak dalej a będzie wyglądał świetnie.
 5. Tym spowolnieniem to się nie przejmuj, rób własnym tempem. I obyś na koniec nie strzelił takiego pawia jaki mi się przytrafił. Jak został ogłoszony pierwszy lookdown zacząłem dwa projekty własnych konstrukcji. Górnopłata - trenerka i dolnopłata do lotów rekreacyjnych. Przy bardzo szybkim składaniu trenerka zapomniałem włożyć dźwigar - węglową rurkę w skrzydło. Płat nie dzielony. Tak złożone skrzydło przy oblocie przykręciłem do kadłuba i polecieliśmy. Niestety przy próbie rozpędzania do prędkości max. skrzydła "odeszły". Także buduj własnym tempem ażeby potem nie było "pawia" tak jak u mnie. Powodzenia.
 6. Relacja z budowy i dotychczasowe efekty Twojej pracy zachęciły mnie do oglądania relacji. Rozsiadam się wygodnie i podglądam z wielką uwagą. Gratulacje.
 7. HELIKOPTER

  Halifax

  Nie jestem uczestnikiem zawodów samolotów ESA, ale model podoba mi się bardzo. Gratulacje za pomysł, wykonanie i udany oblot oraz loty po dokonanych poprawkach i eliminacji błędów wykonania. Jeszcze raz życzę wielu udanych lotów, ale chyba "pokazowych". Powodzenia.
 8. Zapowiada się fajna "łajba" - zasiadam na widowni. Powodzenia.
 9. Ja też nigdy nie miałem żadnych problemów z zamówieniami. Robię zamówienia przez internet. Przesyłki otrzymuję następnego dnia. Tak jak Panowie piszecie opakowania do poprawy. Pozdrawiam.
 10. Właśnie po raz drugi wszedłem na ten temat, obejrzałem filmik i chyba podjąłem decyzję o zakupie tego kultowego już samolociku po zmianach. Te zmiany spowodowały, że model jest dla mnie ładniejszy i przez zastrzały powinien być bardziej wytrzymały. Życzę wszystkim nowym właścicielom FUN CUP NG wielu udanych lotów.
 11. No i "git' tak trzymaj. Fun CUP to świetny stabilnie latający model a i troszkę można nim pokręcić. Podstawowe figury można kręcić i trenować.
 12. Ten samolocik to raczej trenerek, więc nie potrzebuje dużego pola do lądowania. Prędkości też nie są duże , a podejście do lądowania nie powinno sprawiać problemu. Ja cały czas podtrzymuję pozytywną ocenę tego modelu.
 13. Zawsze podobał mi się ze stajni sea .gull-a model GLASAIR SPORTMAN. Zdjęcia na stronie RIKU są mało interesujące. Obejrzyj filmy na YouTube z tym modelem. Jest ładny choć, jak zawsze jest to kwestia gustu. Myślę , że nadaje się pod Twój silnik. Rozważ tę propozycję.
 14. Przykra przypadłość niektórych dostawców lub producentów w naszym kraju. Sprzedać a potem niech się o wszystko martwi kupujący. Przykro.
 15. Ja także jestem za delikatnym oznaczaniu avatara kolegów, którzy "budują swoje modele" będąc już w "niebieskiej eskadrze" Myślę, że będzie to także wyraz naszej pamięci o Tych którzy odeszli.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.