Skocz do zawartości

Nasze Pedałowanie ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niby też mam pochowane, ale poniżej kierownicy linki się chowają w ramę. Zastanawiałem się, czy umieszczenie linek w kierownicy, a więc w części ruchomej nie będzie jakoś rzutowało na trwałość takiego rozwiązania, ale to taka luźne pytanie jakie przyszło mi do głowy. 

A ja dzisiaj szybkie kółeczko po W-wie, tylko 37 km.

Gdyby nie blok to prawie ładne okoliczności przyrody, a to prawie centrum :) 

 

park.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Viper napisał:

Ja niby też mam pochowane, ale poniżej kierownicy linki się chowają w ramę. Zastanawiałem się, czy umieszczenie linek w kierownicy, a więc w części ruchomej nie będzie jakoś rzutowało na trwałość takiego rozwiązania, ale to taka luźne pytanie jakie przyszło mi do głowy. 

A ja dzisiaj szybkie kółeczko po W-wie, tylko 37 km.

Gdyby nie blok to prawie ładne okoliczności przyrody, a to prawie centrum :) 

 

park.jpg

 

Eee tam dobrze wygląda, a mieszkać w tym bloku z widokiem na staw po prostu bajka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony jest ruchliwa ulica, teraz jeszcze szczególnie korkująca się, dzięki polityce władz W-wy robiących wszystko by wyprowadzić kierowców z równowagi, więc może te górne piętra OK, ale niżej to raczej horror ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Viper napisał:

Tym razem prognoza nie nawaliła, wieje, więc spędziłem przedpołudnie na Zegrzu ćwicząc wingfoila. Znowu wyleciałem ponad wodę, więc jest to aktywność, w sam raz dla tego forum, bo rzeczywiście latam ;) 

załóż proszę odrębny wątek na to Twoje cośtam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką piękną impreze mieliśmy tej wiosny w Polsce :) 

 

https://www.facebook.com/share/v/fV3mUpV8SbUw1svs/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

 

Z perspektywy kilku miesięcy ciężko uwierzyć że ta impreza naprawdę się odbyła w takim formacie(DH+enduro) i super się udała. Pomagałem w Szczyrku przy trasie i to jak jeżdzą top zawodnicy DH można porównać chyba tylko z wrażeniem jakie daje samóchod Rally1 na OS'ie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2024 o 18:54, Viper napisał:

Ja niby też mam pochowane, ale poniżej kierownicy linki się chowają w ramę. Zastanawiałem się, czy umieszczenie linek w kierownicy, a więc w części ruchomej nie będzie jakoś rzutowało na trwałość takiego rozwiązania, ale to taka luźne pytanie jakie przyszło mi do głowy. 

A ja dzisiaj szybkie kółeczko po W-wie, tylko 37 km.

Gdyby nie blok to prawie ładne okoliczności przyrody, a to prawie centrum :)

 

Dziękuję i przepraszam za niedopatrzenie – nie zauważyłem.

Skazimy wodę, zasypiemy, (w tym momencie wykup za 1PLN) wyrównamy, przekształcimy, zmienimy plan zagospodarowania przestrzennego i poobuuduujeemy takie bloki że hej.

 DEVELOPER

P.S. Koledzy Modelarze wróćmy do tej wiadomości powiedzmy za … 20 lat.

W dniu 9.08.2024 o 18:54, Viper napisał:

 

park.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Viper napisał:

Myślę  że warto wspomnieć w tym wątku. 

Właśnie przeczytałem, że Polka Katarzyna Niewiadoma wygrała Tour de France :)  

Wielkie gratulacje :) 

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-08-18/katarzyna-niewiadoma-wygrala-tour-de-france-najwiekszy-sukces-polskiego-sportu/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szkoda, bo poza mną nikt o tym nie pisze, ale zrozumiałem aluzję, już nie zaśmiecam  
Może jeszcze nikt ;-)
Ja podobnie na zmianę pedałuje (zazwyczaj nad wodą - polecam gorąco wyremontowaną ścieżkę od Ptasiego Raju do Piasków wybrzeżem) i 'latam' nad wodą (na tym czymś co wklejony wyżej wesoły pan). Fajnie, że jest nas więcej - bo to wspaniała zabawa dająca bardzo ciekawe doświadczenia. Jak będę miał jakieś niekompromitujące materiały, to wrzucę na forum. Ostatnio nagrane, zostały ocenzurowane przez jeziornego Neptuna, który zjadł żonie telefon ;)

PS - w remacie rowerowym:
Czy macie jakieś mniej znane atrakcje warte idwiedzenia wzdłuż Eurovelo 9-10 ze Świnoujścia do Władysławowa?
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Szanowny Pan ma ładne okoliczności przyrody do polatania :) 

Zazdroszczę, na śródlądziu to od szkwału do szkawału, nad zatoką dmieje równiej i bardziej przewidywalnie. 

No to jest dwóch, czyli siła :) 

Nad morzem jeździłem na rowerku po Półwyspie tylko i to na pożyczonym rowerze, myślałem, że mi siedzenie odpadnie, więc nie pomogę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.