Jump to content

Fregata I z Modellot


Pawel_W

Recommended Posts

Posted
Dziś po pracy spróbuję zawalczyć z tym tematem :)

 

ja dziś pracowałem w ruskim systemie 6-cio godzinnym od 6 do 6-ej :crazy: wiec mam nadzieję że kolega już skończył prace........bo czekamy

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply
Posted

Ja jestem ciekaw modelu Albatros 2,5m i Jantar 3m, nie są przedstawione a we wcześniejszym wątku się nie otwierają.

Ewentualnie czy jest możliwość Barakudę 3m zamówić z większym kadłubem?

Posted
Doczekaliście się:) Wrzucam tylko to czego nie było wcześniej i aktualny cennik

 

Mogłeś dać jeszcze to co się nie wyświetla i czego nie ma :(

 

Jak zamawiasz model z Modellotu możesz liczyć na jakieś zdjęcia zamawianego zestawu?

Posted

Wszystkie pytania proponuję do Modellotu a nie do mnie ;) Ja tylko u nich kupuję, wszystko na telefon :)

 

EDIT: proponuję spojrzeć na cenę Barakudy i Albatrosa - szok :)

Posted

W związku z tym, że temat otwarty przez czaja18 ma 2 lata, nie wiem czy są aktualne namiary, dziś próbowałem i się nie dodzwoniłem.

Masz aktualne numery tel.?

Posted

Kontakt:

Mariusz i Leszek Dakiniewicz

Tel. (074) 833 92 35 i 507065496

nadal aktualne dzwoniłem dzisiaj. Najlepiej dzwonić po 16.00.

Posted

Dziś udało mi się dodzwonić :D , zamówienie trwa ok 3-4 tygodni, model może być "na miarę" czyli co tylko chcę, kadłub wzmocniony lub lżejszy w kolorze białym lub żółtym, skrzydło 2 lub 4 lotki, 2 lub 3 częściowe.

Po prostu pełen wypas :mrgreen: a wszystko przy stosunkowo niskiej cenie :devil:

 

Jak zamawiasz model z Modellotu możesz liczyć na jakieś zdjęcia zamawianego zestawu?

 

Możesz, ja właśnie czekam na foty, P. Mariusz sam mi zaproponował fotki na maila :wink:

Posted

No tak jak mówiłem - wszystko czego chcesz możesz sobie zamówić - jakość nie jest może tak świetna jak ArtHobby, ale naprawdę jest bardzo dobra. Skrzydła nie wymagają malowania ni szlifowania, wszystko gra, no i są gotowe zrobione zawiasy - bezszczelinowo.

Posted

Mój kolega odebrał Barakudę. Jak dla mnie za taką kasę to naprawdę super modelik. Skrzydła z wyciętymi klapami i lotkami już z zawiasami, a wyszlifowane tak jak pupcie niemowlęcią. Gdyby nie to, że mam już podobny modelik to z chęcią bym zakupił. Nie wiem jak lata ale wyglądają ładnie.

Posted
Nie wiem jak lata ale wyglądają ładnie.

Kolega z Gliwic ma Barakude i lata bardzo dobrze . Lata dość wolno i dobrze zachowuje się w termice .

Posted

Pocienione RG-15 w modelach Modellotu zachowuje sie bardzo fajnie, nawet moja 1,5m Panda fajnie chodzi w termice z tym że to model typowo zboczowy i ma mały wznios, co niestety w przypadku termiki jest sporym minusem :( Fregata ma duży wzniosik, i myślę że będzie OK w tym przypadku, tym bardziej że ma klapy :)

Posted

RG15 jest dość uniwersalnym profilem, jednak troszkę bardziej w kierunku zbocza :) co nie znaczy, że nie radzi sobie z termiką 8)

mam model o rozpiętości 2.5m na RG15 - lata super, makietę ASW-20 3.6m też na RG15 - super, i Acacie II F3F na RG15 z trochę "przytartym" noskiem (taki Marian Maslo zaprojektował) i też rewelacja i w termice i na zboczu, chociaż głównie na zboczu latam, a tu też termika nie śpi :wink:

Posted

Witam

Panowie wybieram się we czwartek do p. Mariusza z MODELLOT

Jeśli jest ktoś zainteresowany informacjami na temat konkretnego modelu lub na jakikolwiek inny temat zwiazany z MODELLOT to prosze o info.

Jak będę na miejscu to mogę wypytać.

Oczywiście biorę aparat i jak będę mógł to zrobię kilka fotek tego co

obecnie stoi u p. Mariusze w hangarze.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.