Skocz do zawartości

Bez kamizelki odblaskowej ...


AndyCopter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roman a dziwisz się ... ;)

Za niedługo będziemy pewnie zgłaszać się na montaż czipu, technologia poszła mocno do przodu,

szkoda było by nie wykorzystać pełnej kontroli nad ludem ;)

Na pewno znajdą się chętni na skorzystanie z takiej usługi. ;)

 

 

 

Już niemal każdy z nas swój chip nosi ze sobą. Znam takich co nawet dwa a nawet trzy. Teraz producenci i operatorzy jeszcze bardziej ułatwili sobie sprawę dzięki eSIM. Jeszcze chwila i wszystkie aparaty które do funkcjonowania w sieci potrzebowały zwykłej karty SIM pójdą na śmietnik. W wielu krajach polikwidowano budki telefoniczne.

 

Obaj panowie mieli rację i Orwell i ten drugi...

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Malmö za dwa tyg. NIE bedzie mozna kupic karty ( ladowanej w punktach komunikacji miejskiej )  na autobusy .

Biletow i obrotu pienieznego nie ma juz od lat  . Trzeba bedzie  miec aplikacje w telefonie !!! 

 Musze poczytac , co bedzie z ludzmi BEZ telefonu ( znam takich ) ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pytają w Lidlu czy mam ich aplikację, to odpowiadam, że na mój nie wchodzi.. (stara, dobra, ładowana co 1,5tyg Nokia C3) :D

Jak tak dalej pójdzie z tym inwigilacyjnym "matriksem" to wrócimy do telefonów na korbkę... ;)

A na pewno kiedy nasze kochane Słoneczko niechcący puści bąka w naszą stronę. Oj, będzie się wtedy działo.... już teraz mamy tego przedsmak...

https://www.google.com/search?q=awaria+systemu+w+lidlu&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.