Skocz do zawartości

Szybowiec Blade 1,9 Mawi


Daniel1978
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie zamówień z Chin są już w Holandii.  Co do naszych sklepów to jest różnie na stronie jest dzwonię nie ma☹️

Spektrum ma rewersy ale klapy będą na Y-kablu, a chcę aby serwa były tak samo ułożone w obydwu połówkach skrzydła.

Próbowałem odwrotnie ale orczyk serwa w jednej połówce ociera o osłonkę tegoż serwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobre radio więc nawet się nie wygłupiaj w jakieś y kable. Przeglądając instrukcje do twojego radia masz tam gotowy program pod taki układ modelu. Żaden rerwers sprzętowy nie jest Ci potrzebny masz wszystko w nadajniku :) To jest twój pierwszy szybowiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuj klap jak jakieś utrudnienie bo to ułatwienie lotu. Ustawiając prawidłową mechanikę płata uzyskasz klapy i dodatkowo hamulec który bardzo ułatwia lądowanie. Serwa możesz mieć zamocowane wszystkie w jedną mańke a kierunki ich pracy ustawiasz w nadajniki dowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 22:53, Daniel1978 napisał:

Spektrum Dx7s. Zdaję sobie sprawę że w pewnym stopniu jest to ograniczenie tzw. "potencjału" ale jest to pierwszy model jakim mam nadzieję będę latał wyposażony w klapy i lotki. Na lotkach już latam ale z klapami jeszcze nie.

Moje pierwsze radio to DX6i dało się oprogramować bez problemu, po prostu trzeba trochę pomyśleć, klapy podłączałem na 1 kanale, zamiast silnika na drągu, a silnik na 7 na przełączniku. i działało. Latałem tak między innymi na Blade, ale to było jakieś 15 lat temu, zupełnie inna konstrukcja, ale zawiasy nadal na górnej powierzchni co?

 

i jeszcze jedno. Mój Blade przepięknie świszczał, nawet przy niewielkiej prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bubu2 napisał:

Jeśli tak bardzo świszczał, to źle o nim świadczyło. Pewnie miałeś coś źle wykończone.

A czemu niby źle?

Z modeli wyścigowych którymi latam te co świszczą, a szczególnie wyją jak organy, latają szybciej od tych co nie świszczą.... Ja nie widze żadnego problemu w tym że model hałasuje :P Efekty dźwiękowe są fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12. 2. 2020 o 15:33, cZyNo napisał:

Prečo je to zle?

Z pretekárskych modelov, ktoré lietam s tými, ktorí pískajú, a najmä vytie ako orgány, lietajú rýchlejšie ako tí, ktorí sip, .... Nevidím žiaden problém v tom, že model spôsobuje hluk. : PZvukové efekty sú v pohode

Gwizdanie przyczyną aerodynamicznych „zanieczyszczeń”. Aerodynamicznie czysty model, który nie istnieje, byłby absolutnie cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.