Skocz do zawartości

RWD 25 1/4,4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnia prosta jest najdłuższą ?

Ale już widać metę , kadłub i skrzydła gotowe do malowania

kończę osłonę silnika , zostało dokończyć chłodzenie silnika i nitowanie maski

IMG_2215.thumb.JPG.d42d3707f369ad7b2d38fdb1e0f7801b.JPG

 

IMG_2216.thumb.JPG.7e5442acb82df434894da91236861aea.JPG

 

pojawiły się kolorki

IMG_2217.thumb.JPG.683503126daec757a7be4bc61564ba71.JPG

 

 

 na usprawiedliwienie  żółwiego tempa budowy powiem że oprócz  RWD kończę KI 61 oraz zacząłem następny model (polski szkolny samolot z okresu miedzy wojennego )

zacząłem od podwozia

IMG_2218.thumb.JPG.a2fbf4679cad2e971c6899214ad24e19.JPG

 

CDN

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bojan napisał:

może się tak nie rozpraszaj ?

nie rozpraszam się  nie potrafię ciągnąć jednego projektu szybko się znudzę tym projektem a praca przy modelach minie odpręża i wtedy odpoczywam

5 godzin temu, merlin71 napisał:

Wyżeł!  :D

gratulacje!!! Będzie relacja?

Tak

PWS 33 Wyżeł  2,8m rozpiętości 2x Saito FG 30 relacja będzie ale szczątkowa

w kolejce  czekają PZL M 18 i RWD 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, paweln7 napisał:

nie potrafię ciągnąć jednego projektu.....

Paweł, nie tylko Ty tak masz :)

Godzinę temu, Grifon napisał:

macie jakiś patent na kończenie

 z racji tego że  ( od) budowa modeli w skali  1:1  jest praco i czasochłonna  a pewne czynnosci monotonne , to jako motywację robię coś  co moge skończyć szybko i efekt wydoczny jest od razu np .deske rozdzielczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Niebawem też rozpoczynam budowę WYŻŁA ciut mniejszego bo w skali 1:4....Rozmawialiśmy Adam na Bobrownikach....Temu samolotowi poświęciłem przeszło 45 lat życia....he,he,he.Podwozie w twojej wersji bez siłownika chowania  ..było zablokowane i tak został oblatany prototyp...Widzę,że robisz je chowane...co nie jest zgodne z prawdą.Ale to tylko takie moje spostrzeżenie....bo TY go budujesz...Rysunki z monografii też nie są do końca poprawne...wyszło wiele lepszych fotek i też swoje rysunki musiałem aktualizować do budowy swojej makiety...Pozdrawiam i powodzeniaw budowie życzę....Kazik.R

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kazik.R napisał:

      Niebawem też rozpoczynam budowę WYŻŁA ciut mniejszego bo w skali 1:4....Rozmawialiśmy Adam na Bobrownikach....Temu samolotowi poświęciłem przeszło 45 lat życia....he,he,he.Podwozie w twojej wersji bez siłownika chowania  ..było zablokowane i tak został oblatany prototyp...Widzę,że robisz je chowane...co nie jest zgodne z prawdą.Ale to tylko takie moje spostrzeżenie....bo TY go budujesz...Rysunki z monografii też nie są do końca poprawne...wyszło wiele lepszych fotek i też swoje rysunki musiałem aktualizować do budowy swojej makiety...Pozdrawiam i powodzeniaw budowie życzę....Kazik.R

 

Napisz cos wiecej o tych nowych rysunkach etc.  Mamy nadzie, ze zaczniesz watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Hej...sorry Paweł pomyliłem imiona...Andrzeju zobaczymy jak będzie.....ja nie produkuję"tartaku",ale mam nadzieję,że kolega mi to zrobi...jak już mieć będę tartak to pomyślę....

Rysunki robiłem w spółce z kolegą...podkładki moje zbiory i fotki...kolega rysował-bo miał odpowiednie oprogramowanie...Do ostatniej fotki z marca na E-bay...upłynęło  45 lat mozolnego poprawiania rysunków......Myślałem  o PUBLIKACJI....ale moja praca też ma wartość i nie będę tego publikował komuś w wydawnictwie  dla reklamy itp...Ja tego nie potrzebuję!!!!...i nie składam darowizn...Model zbuduję dla własnej przyjemności ...no i latka lecą....Narka.Kazik.R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.