Skocz do zawartości

Podsumowanie 2giej połowy sezonu 2019 F3F - bardzo subiektywne i nieobiektywne:)


Rekomendowane odpowiedzi

Już nie junior. No i opuścił MP niestety (szkoła). Głupie punkciki nie zawsze wybierają najlepszych. Szczególnie gdy głównie bazują na zawodach krajowych. Chociaż w tym roku i tak jest to dość dobry wybór. i chyba jedyną osobą którą mógłby tu zastąpić Antek, jest Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Jurek gratuluje powołania całej ekipie i trzymam kciuki aby doszło do skutku..

                                                                                                                                                              Władek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek o jakich staruchach piszesz, staruchy to ja. Ciebie z twoim zapałem do młodzieży trzeba zaliczyć. Wiemy oboje że młodzi mają potencjał.  Tylko jednego im brak kasy kasy  jeszcze raz kasy i czasu. Te staruchy jak Ty mają kasę są ustabilizowani zawodowo i mogą pozwolić sobie na wiele czego młodzieży brakuje, Chyba że tata załatwi wszystko kasę, czas na treningi, zorganizuje treningi, wyjazdy na zawody i sam jest na tyle dobry aby wiedział co jest nie tak w lataniu i modelach. ilu takich mamy ?????? A i naj ważniejsze synkowi musi się chcieć.

 

Kiedyś mieliśmy dobre kluby bardzo dobrych instruktorów i wiele młodzieży zainteresowanej modelarstwem . Ale  nie mieliśmy dostępu do sprzętu, nowych technologii i dzisiejszej wiedzy. Dzisiaj mamy to wszystko tylko z młodzieżą mocno zainteresowaną jest całkiem do dupy.

                                                                                                                                                                Władek 

 

                                                                                                                                           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Wojtek to instruktor który ma wiele młodzieży zainteresowanej modelarstwem. Drugi Wojtek to jeden z jego wychowanków, a ma i kolejnych. Rokujących. Młodzi modelarze z masą tytułów MP czy pudeł MP Juniorów w różnych klasach. Na wschodzie kraju bywa jeszcze po bożemu. Są chęci, jest i pomoc. A te gówniarze są a na pewne będą lepsi ode mnie. Zapał nie zastąpi talentu i koordynacji jaką mają młodsi. A i w kraju wśród aktualnych zawodników jest wielu znacznie młodszych ode mnie lataczy, którzy przy większej  odrobinie pracy i zaparcia powinni być też lepsi ode mnie.

 

Pomoc rodziców też jest ważna - ona pomaga wykuć młode talenty. Zarówno finansowa, mentalna no i oczywiście poświęcenie wiele czasu dziecku, które nie jest samodzielnie mobilne. I nie jest to nic negatywnego. Czasami (a może głównie) to od rodziców "zależą" chęci dzieci. Najpełniejszymi przykładami są nasz Antek i Adam Koszałka. I mam nadzieje że do tego grona doszlusuje np. Wojtek. W sumie wszyscy już w oficjalnych czy nie oficjalnych klasyfikacjach byli na podium różnych MŚ w klasie Juniorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś dziwaczne i irracjonalne wpisy pojawiają sie na forum dotyczące naszych Mistrzostw Świata :D ale pewnie dotyczy to też innych klas zabawowych

To tak po prawdzie, to do czasu gdy nie zostaną ogłoszone NOWE Mistrzostwa, to aktualne nominacje do reprezentacji są i będą aktualne. Nawet jeśli tegoroczne Mistrzostwa zostaną PRZEŁOŻONE na inny termin czy to w tym czy w kolejnym roku czy nawet na 2022 ? to skład reprezentacji nie ulega zmianie. Oczywiście chyba, że ktoś z tych czy innych względów nie będzie mógł jechać.

Analogiczna sytuacja jest w "dużym" sporcie z IO czy innymi zawodami klasy Mistrzowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

No i mieliśmy już sobie siedzieć we Francji i zjadać żaby, popijać wino i wylizywać foie gras z talerzyków :( A tak siedzimy w domu i jemy schabowe.

Z jednej strony szkoda że MŚ zostały odwołane - w tym roku naprawdę fajnie mi się modelami latało, Marcin też mocno przyspieszył a Wojtek trzyma swój stabilny dobry poziom.

Z drugiej strony - były by to mistrzostwa ścigania sie z deszczem :D Bo prognozy mówią że prawie każdego dnia miało by coś tam padać lub coś sie dziać. Poniedziałek z fajnym wiatrem, potem albo wiatr i deszcz albo niewiatr :) Wiec z tego względu może lepiej, że zostały przełożone, bo mogło sie znów skończyć na 4-5 kolejkach dość loteryjnych i z podziałami na grupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.