Skocz do zawartości

Podsumowanie 2giej połowy sezonu 2019 F3F - bardzo subiektywne i nieobiektywne:)


Rekomendowane odpowiedzi

http://komisjamodelarskaap.pl/wp-content/uploads/2020/01/2020-Kalendarz-Imprez-AP_Model_20200107.pdf
 

Musisz tutaj poszukać. Zawody na hałdzie 28-29 marzec zapraszam ?

2 godziny temu, cZyNo napisał:

Na pewno Paweł :) A reszta pewnie sie dowie w swoim czasie.

Aktualne punkty rankingu są w pierwszym poście ? Na liście nie ma Marcina.O. Jest inny Marcin

 

A to nie znam takiego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin.O napisał:

Musíte sa sem pozrieť. Pozývam vás na súťaž na hromadu, 28. - 29. marca?

 

Dziękuję za link.
Jeśli będę zdrowy, przyjdę. I Vlado, Robo, Zdeno i może inni również zostaną zamówieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś południowi zboczeńcy od Stalowej po Karpacz zaatakowali rożne zbocza. Część latała bardzo szybko. Ci co powinni to latali :)

Niestety spełnia sie mój zły sen ... u zawodników ze Stalowej pojawiły się nowe modele. Pora zacząć się bać ? Nadchodzi nowe!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to trudne zbocze i niezbyt wielu sobie na nim radzi. I stąd pojawiają się różne bajki. Ale ... jak ktoś umie tu latać, to sobie na każdym klifie poradzi. Bo każdy inny klif to banał. Więc Marcinie ... Dania czeka :ph34r:

I co by nie mówić wciąż jest to najszybsze zbocze w Polsce (rekord 36.23sek), gdzie rozgrywane są zawody PP. I daje gigantyczną radochę z latania. Mimo swojej niepozorności.

 

A co do dnia dzisiejszego, to Stalowa i Wrocław zawzięcie latali. Na zboczu pojawił się nawet wciąż chory Jurek K. .. i latał najdłużej :D I to jest facet z jajami a nie jakiś maminsynek! Warun musi być wykorzystany!

 

No a mój nowy model....jest już kompletny i gotowy do startów. Poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Teraz muszę jeszcze dokończyć regulacje starych modeli. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi jeszcze brakuje jakieś 3 sekundy do tego czasu ?. Wczorajszy czas dnia 39.14. Wszyscy latali w granicach 41 do 47 a Bogdan Toxikiem zrobił 40.30 ? Paweł regularnie Fs3 40 do 44 po prostu wczoraj to była maskara w pozytywnym znaczeniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak ten Toxic co składam czasem poleci jak Bogusiowy ;)

 

Jednak zrezygnowałem z robienia licencji na sędziego...jak mam tak leżeć jak Bogdan na bazie to ja jednak wolę popatrzeć czy polatać :D

 

Są gdzieś jakieś oficjal wyniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i jest informacja oficjalna:

 

Chciałbym poinformować że po naradzie z Trenerem Kadry Narodowej w Modelarstwie Lotniczym i Kosmicznym do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata F3F 2020  zostają powołani zawodnicy:

Seniorzy:

kol. Jurek Misiu-Pysiu

kol. Marcin Obruśnik

kol. Wojciech Drzymała

Junior

kol. Wojciech Kieliszek

Serdecznie gratuluję naszym reprezentantom !!!

 

Ciekawe co z tego wyjdzie, a właściwie co dzięki wirusowi wyjdzie ?

Gratulacje chłopaki za nieustępliwą walkę ... szczególnie, że na początku to wydawało się niemożliwe do osiągnięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.