Skocz do zawartości

Extrim3D


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tyle się naczytałem pochwał o tym modelu że postanowiłem sprawdzić jak to coś lata,

model z silnikem AXI 2814/20 i lipolkami 1350 waży 650 gr , do tej pory wykonałem dwa loty (model cały :lol: ) no i mogę powiedzieć że napewno nie jest to model dla początkującego pilota , potrafi latać bardzo szybko i błyskawicznie reaguje na stery,no i pytanko jak wyważacie extrima , bo u mnie środek ciężkości jest na dzwigarze a po oblocie stwierdzam że powinienem przesunąć do tyłu i to sporo,kilka fotek z oblotu.

e1.JPG

e2.JPG

e3.JPG

e4.JPG

e5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
witam

tyle się naczytałem pochwał o tym modelu że postanowiłem sprawdzić jak to coś lata,

model z silnikem AXI 2814/20 i lipolkami 1350 waży 650 gr , do tej pory wykonałem dwa loty (model cały :lol: ) no i mogę powiedzieć że napewno nie jest to model dla początkującego pilota , potrafi latać bardzo szybko i błyskawicznie reaguje na stery,no i pytanko jak wyważacie extrima , bo u mnie środek ciężkości jest na dzwigarze a po oblocie stwierdzam że powinienem przesunąć do tyłu i to sporo,kilka fotek z oblotu.

 

PIEKNY :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

wyszedl ci super :) zanim ja tak bede latał to chyba bede musial zbdowac extrima z aluminium ;) albo z laminatu zeby sie tak szybko nie łamał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba ktoś nie przeczytał tego co napisałem wcześniej, a wspominałem że wszystko można nabyć od ręki u producenta. Z tego co wiem wszystkie części można dokupić wystarczy jedynie wejść na stronę www.artexint.com.pl i napisać maila lub po prostu zadzwonić a gwarantuje że nikt nie zostanie odprawiony z przysłowiowym kwitkiem.

 

Pozdrawiam

zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teraz muszę przekazać słowa które usłyszałem od producenta czyli: Serdecznie Zapraszam nawet we wtorek bo każdy MODELARZ będzi mile widziany :) Wystarczy wcześniej wykonać jeden telefon aby upewnić się że ktoś jest w firmie.

Pozdrawiam

zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooooooooo! :shock:

No to mnie zatkało.

Trochę.

Tylko tel. coś nie chcą odbierać.

Ale to już inna bajka, mogą robić w tym czasie osłonę silnika dla mnie.

 

edit:

Z tym tel. nie aktualne .:D

Bardzo miał rozmowa z sympatycznym właścicielem i jestem umówiony na wtorek lub środę na odbiór + niespodzianka ,ale o niej to już w osobnym wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś razem z Arturem odwiedziliśmy kolegów modelarzy z Lubartowa oraz zawitaliśmy do producenta Extrimów.

Wizyta u Bogdana właściciela firmy Artex była niesamowicie ciekawa.

Bogdan to przemiły człowiek o bardzo przyjaznym usposobieniu i olbrzymiej wiedzy modelarskiej.

 

Śmiało mogę powiedzieć że poczułem się jak człowiek pierwotny w pracowni komputerowej :devil:

 

Cała masa świetnie przygotowanych modeli od 1m Extrima po 3 m Extry (laminat) oraz olbrzymi dwupłat.

Jak dostanę zgodę autora to wrzucę jego zdjęcia.

 

Mogliśmy obejrzeć z bliska nowy model z oferty firmy Wilga 2000.

Szykuje się piękny model do zrobienia i to w bardzo fajny sposób.

Kto składał Extrima to wie jaki.

 

Nie da się wszystkiego opisać.

 

Dodam tylko ż przy okazji poznałem kilku kolegów znanych mi dotychczas tylko z forum.

W sumie to przeszedłem mały szok i po długo jeszcze po wizycie miałem rogala na ustach,Artur zresztą też. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu zrobić zdjęcia ,ale dodatkowym efektem pobytu w Lubartowie .

był prezent jakim zostałem obdarowany w postaci 12 owiewek silnika do Extrima.

Co prawda nie są to pełno wartościowe owiewki , ale w/g mnie w zupełności zastąpią tą oryginalną w razie jej połamania czy zniszczenia.

2 pojadą do Bartka (Ghandi) 2-3 zostaną u mnie ,a reszta dla braci modelarzy w/g potrzeb.

Oczywiście wymagane jest posiadanie Extrima w postaci minimum pudełkowej

(czyli zakupionej,może być nie złożony jeszcze).

 

owiewki.JPG

 

Z tego co wiem to lada moment wytwórnię świetnego Exrima opuści 1,3m Wilga2000 elektryk.

Pomimo znacznej rozpiętości model bardzo leki i na pewno świetnie się prezentujący .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u nas na lotnisku miałem okazję porozmawiać a właścicielem "Artexu", naprawdę sympatyczny człowiek.Odbywały sie zawody F3M i latały "produkty" w/w firmy .Fotek nie mam ale "moi ludzie" chyba coś pokażą.

A na Wilgę zaczynam się napalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.