Skocz do zawartości

Extrim3D


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

WOW! Dzieki Tomku :) teraz to juz codziennie bede meczyl listonosza zeby mi paczke oddal :)

 

Moj extrim przezywa wlasnie totalną odbudowe, po ostatnim krecie został mi w całości w zasadzie kawałek ogona ;) Wlasnie w tej chwili patrze na nowiutki kadlub (od a-z całkowicie mojej roboty), mialem go dzisiaj oklejac ale ide juz spac.... Jutro pewnie zamieszcze jakies fotexy ;)

 

 

 

Czekając na paczuszkę popełniłem pełną odbudowę extrima. W zasadzie odbudowalem caly kadlub + 30% skrzydła, zmieniłem folię, w paru miejscach wymaga 'suszenia' ale ni emialem juz dzisiaj dostepu do opalarki. Po odbudowie prezentuje się następująco:

 

extrim_odb1.jpg

extrim_odb2.jpg

extrim_odb3.jpg

extrim_odb4.jpg

extrim_odb5.jpg

 

Extrim ma znacznie większe koła ;) bo tylko takie obecnie mialem, podwozie z drutu stalowego 3mm.

 

Waga - 700 gram :( ale - miejmy nadzieje ze jakos poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i poleciał ;)

 

Lało, wiało jak nie wiem co ale stwierdziłem ze niestety nie dam rady opanować drżenia kończyn i MUSZĘ polecieć. Najpierw kołowałem po lotnisku żeby sprawdzić jak sie spisują wielkie koła (nie wiem one mają ze 50-70mm?) dały rade :) oczywiscie drutowe podwozie nie jest tak eleganckie jak węglowe ale... ;) kiedy w kieszeni pusto to podwozie jesem skłonny zrobić z czegokolwiek ;) Anyway, lata fajnie, mysle ze większa waga nie specjalnie mu wadzi ;)

 

W zasadzie model lata, nawet fajnie ale... no własnie jest jedno ale. Model nie ustawia się ładnie w linii prostej tylko ciut zadziera dziób. Jest wyważony dobrze. Poniewaz odbylem tylko dwa krótkie loty trudno mi jest powiedziec czy to wina wiatru czy ... no wlasnie - czego?

Mam wrażenie ze model lekko zadziera dziób kiedy dodaje gazu - czy to wina skłonu silnika? Jesli tak to jak powinienem go 'pokłonić' ? Kiedy lądowałem pod wiatr i zmnieszałem ciąg model ładnie szedł po linii.

 

Lądowanie na duzych kołach i wyzszym podwoziu to czysty relaks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle

Mi chodziło o realne kąty w modelu Bartka ,tak wynikało to ze zdjęcia,że jest na + i powinien dać go w dół.

 

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie Bartek pogoda do :ass:

Mój Extrim chyba pójdzie na allegro ,bo myślę cały czas nad nowym modelem i szukam ucieczki z kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to lada moment wytwórnię świetnego Exrima opuści 1,3m Wilga2000 elektryk.

 

mozesz opisac cos wiecej albo jakies zdjecia?? :) a moze juz jest gdzies dostepny ten model?? bardzo lubie wilgi :)

 

PS. Przepraszam ze zasmiecam temat o Extrimie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja też się napalam na tę Wilgę, jak nastolatek na fotki w Playboy'u :P

Niestety, na stronie producenta cały czas wisi jedynie anons tego modelu, żadnych nowych informacji :( :

http://www.artexint.com.pl/pl_zestawy_modele.html

 

Miałem nawet pisać PW do Zbyszka_ oraz Tomka, czy mają jakieś nowe info nt. Wilgi - ale skoro temat został znowu przywołany tutaj, to ja również pozwalam zapytać się:

CZY SĄ JAKIEŚ NOWE WIEŚCI O WILDZE??? :D

 

Tomek, w razie czego przenieś nasze wypociny do nowego wątku - potem uzupełnimy go opisami z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie będę tego ruszał bo i Wilgi jeszcze nie ma.

 

Ale....

 

To nie długo się zmieni.

Z ego co się orientuję to zostało tylko przygotować maski silników i wilgę można będzie zakupić.

 

Ponieważ będę (chyba) miał jedną z pierwszych to oczywiście sie tu nią pochwalę.

Być może jutro będę widział się z Bogdanem to przekaże najświeższe wiadomości.

A no i jest to Wilga 2000 czyli trochę inna niż to co większość zna (ale bardzo podobna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.