Skocz do zawartości

FAN CUB 1400 mm


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Emax GT2812/10 970 kV i jest ok. Wystarcza do "normalnego" latania oraz do podstawowej akrobacji (1 beczka lub 1 pętla). Więcej nie zdziałasz ale to też nie jest samolot do akrobacji. Mocną zaletą tego silnika jest jego jakość i wytrzymałość: zaliczyłem nim 2 poważne krety, przy których 2x pękł mi wał i musiałem go wymienić ale sam silnik mam do dziś i działa bez zarzutu. 

Przy okazji: czy ktoś wie gdzie można jeszcze kupić wał do Emax GT2812/10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, qbapfmrc napisał:

Ja mam Emax GT2812/10 970 kV i jest ok. Wystarcza do "normalnego" latania oraz do podstawowej akrobacji (1 beczka lub 1 pętla). Więcej nie zdziałasz ale to też nie jest samolot do akrobacji. Mocną zaletą tego silnika jest jego jakość i wytrzymałość: zaliczyłem nim 2 poważne krety, przy których 2x pękł mi wał i musiałem go wymienić ale sam silnik mam do dziś i działa bez zarzutu. 

Przy okazji: czy ktoś wie gdzie można jeszcze kupić wał do Emax GT2812/10 ?

FunCab nie do akrobacji?! Po drobnych usprawnieniach cuda nim się robi. Kup po prosu silnik o ciągu 1,5kg i będziesz miał zabawkę na kilka sezonów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tender79 napisał:

FunCab nie do akrobacji?! Po drobnych usprawnieniach cuda nim się robi. Kup po prosu silnik o ciągu 1,5kg i będziesz miał zabawkę na kilka sezonów.

 

tak, tak  wogóle to wiem ze takie cuda można robić FC - chodziło mi o to ze FC nie jest do tego stworzony, co nie znaczy ze nie można nim kręcić takich bajerów;  

sbogdan i stema - dzieki za linki

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.