Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze. Nie każdy musi latać zawodniczo. Za to tym co latają zawodniczo albo rekreacyjnie zawodniczo, humor poprawia się jak pojawiają się na zboczu. Np. wiem że dziś jest wielu uśmiechniętych facetów. To tu to tam :) I zapieprzają że aż miło

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cZyNo napisał:

Bardzo przykre że powoli robisz zaczynasz bardzo dziwnie myśleć :( Pozostałeś jedną z niewielu osób które po tym co wyczyniał ten pseudolatacz w tym roku usiłują go w nieprzekonujący sposób bronić. Niestety nawet osoby bardzo neutralne przejrzały na oczy i są zbulwersowane. Bo rozumieją że jest tak mało okazji i terminów do latania na zboczu, że każda jest mega ważna aby sobie polatać.

A wracając bezpośrednio do Twoich wpisów...

Po pierwsze pewnie do ciebie tez dzwonił jak do innych i opowiadał co planuje zrobić - więc bardzo proszę nie rżnij głupa

Po drugie - jeśli złożył bezpodstawny protest na poprzednich zawodach do Komisji modelarskiej, to co? Dla ciebie to pewnie oczywiste że teraz, po jednoznacznych informacjach przekazanych osobom odpowiedzialnych za klasę, by tego nie zrobił, nieprawdaż?.... więc jednak bardzo cie proszę nie rżnij głupa. Bo jeszcze sobie pomyśle że dla ciebie to by była normalna sytuacja, że przyjeżdżasz na zawody, wydajesz kase na dojazd, noclegi, wpisowe - a potem okazuje sie że to wszystko było gówno warte, bo wiedziałeś że jedna osoba złoży protest?

 

Niestety albo stety jest wiele zawodów rozgrywanych w różnych klasach gdzie sędzia nie ma wszystkich uprawnień wymaganych przez AP  i KOMISJE MODELARSKĄ do ich prowadzenia. Mimo to normalni zawodnicy przymykają na to oko, bo chcą latać!!! I te zawody się odbywają bezproblemowo. Nawet pseudopilot organizował zawody gdzie sędzia nie miał wymaganych uprawnień. I wtedy było dobrze i jemu to nie przeszkadzało ? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?

 

I zobacz jak ty mało wiesz o F3F. Dlatego nasze zastrzeżenia uważasz za abstrakcyjne! Jeśli wyrażaliśmy krytyczne opinie sportowe na jakichkolwiek zawodach, to dotyczyły one nieprzestrzegania lub niezgodności z REGULAMINAMI SPORTOWYMI FAI, których kulwa my nie piszemy ?? ?? Jedyny regulamin stworzony przez kolegów powstał po pamiętnym roku 2018 kiedy to grupa zawodników z premedytacją uwaliła zawody Marcina. I to ta grupa lub osoby jej bliskie stworzyły ten niepraktyczny dla mnie regulamin. Prosze nie mieszaj mnie do tego. Bo głównymi osobami które zaproponowały większość wpisów to byli Andrzej P, Bogdan G i ich pomocnicy (wszystko jest w mailach). Najważniejszy wpis wokół którego powstał ten regulamin, to był taki żeby Jurek nie mógł przenosić zawodów w inne miejsce gdzie wieje. Bo można tylko latać tam gdzie zostało wpisane w kalendarzu. Jak nie wieje to sie nie lata tylko siedzi. Mimo że gdzie indziej wieje i można by było latać. Wiesz kto to zaproponował? ? Co zabawne regulamin był przestrzegany tylko przez osoby które do jego stworzenia nie przyłożyły palca ? Twórcom i inspiratorom jakoś on przeszkadzał przy organizacji zawodów i go permanentnie nie przestrzegali :) A my czasami tylko pokazywaliśmy głupoty jakie zostały zawarte w tym regulaminie. Ale jaja? Nie? A tobie sie wszystko pomieszało ?

 

W kolejnych akapitach wyłazi Twoje niezrozumienie pojęcia "rywalizacja sportowa". Rafała po tym idiotycznym wpisie K.O. to chyba to pojecie wogóle przerasta. Hasło " i WSZYSTKO W TEMACIE" jest boskie, bo przecież formalnie można uwalić wiele zawodów żeby tylko nie latać. Bo to normalnie oczywiste , że najlepszy jest ten co siedzi w domu - taki domowy miszczu bamboszek ? 

 

Widzisz Piotrze - całkowicie nie zakumałeś, że dla mnie uwalenie tych zawodów, to była by genialna sytuacja! ???? I zacząłeś pisać dyrdymały. Bez potrzeby pałowania się z kolegami na zawodach, wygrywam po raz SZÓSTY Puchar Polski! Bo przecież prowadzę w klasyfikacji. Tylko po co? Wygrać przy stoliku? To wstyd, obłuda i oszustwo. Dlatego jestem tak wkur... na tą całą sytuację. Zeby sie rozwijać trzeba latać. A ja uwielbiam latać. Jak sędzia nie przeszkadza i pilnuje prawidłowości rozgrywania zawodów, to mi to wcale nie przeszkadza że nie ma jakiś papierów. Jak coś przeszkadza bo jest niezgodne z regulaminem to protestuje. Ale latam. Rywalizuje. i chce rywalizować w regulaminowo równych warunkach. Banał . A nie chowam sie za przepisami bo nie umiem latać. I nie staram się uwalić zawodów i zabraniać kolegom latać z jakiś SWOICH WREDNYCH, EGOISTYCZNYCH pobudek! Niestety jak widać dla niektórych takie pobudki są akceptowalne :( I jest to bardzo przykre.

 

Czarku, pranie brudów we własnej pralce czasami niestety nie działa w niektórych przypadkach. Mimo że było wiele prób robionych. I wtedy pora na pralnie publiczną :(

 

I tak po zeszłorocznym praniu brudnych gaci po północnym lataniu, nagle okazało sie że coś drgnęło nw tym regionie w dobrą stronę. Jest to dopiero drgnięcie, ale może w końcu to pójdzie w lepszą stronę. Nie tylko ja na to liczę. Niestety wielokrotne wcześniejsze dyskretne sugestie nie działały. Czy to nas czy zawodników z zagranicy. Propozycja jednego z organizatorów żeby latać plecami do zbocza na jednych z zawodów stała sie już taką legendą w Europie

 

Co do pseudolataczy, to niestety pranie we własnej pralce nie przynosi żadnych efektów. I to od wielu lat. Jest po prostu coraz gorzej. I nastała pora na ostre akcje. I Od teraz już wszystkie egoistyczne wybryki będę publikował czy to tu czy gdzie indziej. Nie będę udawał że wszystko jest w porządku, jeśli ktoś ewidentnie bruździ! Prawda może kole w oczy, ale jest prawdziwa.

 

A poza tym... LATANIE NA ZBOCZU JEST BOSKIE ... każdy zakręt musi być idealnie szybki, konkurencyjne latanie na wysokim poziomie nie pozwala nawet na minimalne błędy. I to jest w tym piękne!!

Każdy kto latał chętnie wraca na zbocze. Kto umie latać szybko, ten gdy tylko pojawi sie na zboczu, od razu wyskakuje mu banan ::) Zresztą widać to po zagranicznych zawodnikach - coraz więcej starszych pilotów wraca na zbocze jak i coraz więcej pilotów z innych klas pojawia sie na zboczu.  Nawet dla towarzystwa. Niestety F3F powoli robi sie  drogim sportem ze względu na dojazdy i kaprysy pogody :( 

Ja zawsze jetem chętny na wspólne treningi i jak spotykam kogokolwiek na zboczu to staram się go kusić :)

 

Jednak muszę wrócić jeszcze do wpisu Piotra, i jego oceny spadku frekwencji to całkowicie sie z nim nie zgadzam. To takie jego wyimaginowane głupotki.  Bo ten spadek nie wynika z jakiś kłótni o regulaminy, czy zwracania uwagi organizatorom, że robią coś wbrew zapisom regulaminowym, lub wcześniejszym ustaleniom, tylko z upływu czasu, kosztów,kaprysów pogody no i braku juniorów. Albo seniorów którzy nie potrafią zainteresować i pociągnąć juniorów.

Zbocza nam zanikają czy to przez to że zarastają lub np. są przejmowane przez firmy czy osoby prywatne albo glajty. i to dotyczy wszystkich obszarów kraju - od morza po góry :( Nagle się okazuję że do najbliższego zbocza mamy minimum 50-80km, a do dobrego grubo ponad 150km! A dojazd to koszt i czas. A z tym bywa coraz trudniej. Juniorzy mają problem z dojazdem na zbocze na trening, seniorzy też nie mogą trenować ile by chcieli. Plus do tego dochodzi wiatr który z zasady wieje w tygodniu, a w weekend flauta.

No to wracając stricte do ferkfencji to na zawody jeżdżą regularnie koledzy z południa, bo lubią latać. I chcą sie rozwijać. I jeżdżą zarówno na zawody krajowe ale i zagraniczne. Jeśli zawody są w okolicy Stzregomia, to może sie zebrać i kilkanaście osób. Z centrum też od czasu do czasu sie ktoś pojawi. Piotr niestety sie wypiął przez ideologiczne przemyślenia (wg mnie nie trafione), choć szkoda bo dobrze rokował. Na północy niestety od dłuższego czasu panuje marazm, i tu chyba wiek kolegów robi swoje. Niewiele osób już tam aktywnie lata. Od dawna wyjazdy kolegów były bardzo sporadyczne i okazjonalne. Antek - chwilowo zajął sie uciechami młodości i pewnie za co najmniej kila lat powróci. A utalentowani koledzy ze wschodu kraju, których mi bardzo brakuje, jak zapewne wiesz przestali jeździć z kilku powodów -pierwszy to duży dystans do zboczy treningowych i kapryśny wiatr, drugi powód to nie jakieś wymiagowane kłótnie, tylko właśnie problemy organizacyjne jakie sie pojawiły na zeszłorocznych zawodach na północy, bardzo mocno ich zniesmaczyły :( Do tego dochodzą dzieci i kobiety które się wśród nich pojawiły i ich wbudowana tęsknota do latania w termice. I przez to mamy problem z porywaniem juniora Michała na wspólne treningi. Miał być w weekend ale sprawa sie rypła o kamienie :(

 

No i mimo tego że latanie na zboczu jak i klasa sama w sobie jest fajna, bardzo mało osób pojawia sie na zboczach. Nawet rekreacyjnie. Łatwiej wybrać się na łączkę czy lotnisko obok domu, i bawić się termiką czy to samolocikiem z silniczkiem :( niż wozić sie kilkadziesiąt kilometrów samochodem. I poczuć permanentną adrenalinę :)

 

A mogłeś skorzystać z prawa zachowania milczenia ...

 

22 godziny temu, cZyNo napisał:

jest wiele zawodów rozgrywanych w różnych klasach gdzie sędzia nie ma wszystkich uprawnień wymaganych przez AP  i KOMISJE MODELARSKĄ do ich prowadzenia. Mimo to normalni zawodnicy przymykają na to oko, bo chcą latać!!! I te zawody się odbywają bezproblemowo.

 

Co chciałeś osiągnąć tym wpisem? Chcesz upier... wszystkich?

 

22 godziny temu, cZyNo napisał:

I zobacz jak ty mało wiesz o F3F. Dlatego nasze zastrzeżenia uważasz za abstrakcyjne! Jeśli wyrażaliśmy krytyczne opinie sportowe na jakichkolwiek zawodach, to dotyczyły one nieprzestrzegania lub niezgodności z REGULAMINAMI SPORTOWYMI FAI,

 

Czy to oznacza, że są regulaminy które trzeba przestrzegać a inne można olać? Ty się zdecyduj.

 

 

Z tego co wiem to zakwestionował uprawnienia sędziego ale latać to Ci na bank nie mógł zabronić. Gdzie są wyniki z tych lotów? Mi by było żal odpuścić skoro wszystko było przygotowane i warun miał być.  Zaklinasz rzeczywistość na wiele sposobów nie patrząc na konsekwencje swoich wpisów.

 

Tak tylko dla zobrazowania, zestawienie z tego roku:

Puchar Wrocławia F3F 2024  siedmiu się zgłosiło, latało 6, obcokrajowców 0

Puchar Hałdy - PP F3F ośmiu się zgłosiło, latało 6, obcokrajowców 0

SPRING CUP 2024  DZIEWIETNASTU się zgłosiło, latało 19, obcokrajowców 10

 

A czy to nie ty uwaliłeś w zeszłym roku zawody? Do zakończenia kolejki i zaliczenia zawodów brakło jednego lotu. Opady w kratkę. Gotowość sędziów jakoś nie zgrywała się z przerwami w opadach. Ależ byłeś dumny z profesjonalizmu i przestrzegania regulaminu. Zawody zakończyły się po jednym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Łukaszu rozbawiłeś mnie tym wpisem :)

Jeśli stawiasz równość pomiędzy oficjalnymi zawodami o puchar polski a towarzyskim spotkaniem treningowym, no to sobie chyba nie pogadamy. Z drugiej strony to wyjaśnia wasze dość luźne podejście do zagadnień regulaminów sportowych.

Dla mnie regulaminy sportowe trzeba przestrzegać, bo wtedy rywalizacja sportowa ma sens bo jest prowadzona zgodnie z regułami. Regulaminy organizacyjne, to coś innego. Uważam że powinny być przestrzegane, ale zdarza sie że nie bywają. Czy zawody mają być oprotestowane i nie mogą sie odbyć gdy biuletyn nie został opublikowany na 30 dni przed terminem zawodów? W czym dobry sędzia który wielokrotnie prowadził takie zawody, ale niestety nie ma uprawnień i będzie gorszy od sędziego z uprawnieniami który np. jest pierwszy raz na takich zawodach? Które zawody będą przyjemniej przebiegały?

 

Wyciąganie zawodów na których nie byłeś, nie planowałeś sie nawet zapisać i o których nie miałeś bladego pojęcia jest mocno żałosne. Choć moge ci troche temat przybliżyć.

1. Na pierwsze zawody o puchar Wrocławia na podstawowy termin było zapisane kilkunastu zawodników z polski i zagranicy. Ale jakoś nie chciałem ich zapraszać na zbocze skoro w tym terminie nie wiało. Więc zawody zostały przeniesione na termin rezerowowy z okolic Strzegomia na Jeziorsko. W tym terminie Czesi mieli swoje zawody, a Niemcy wyjeżdżali do Danii na weekend treningowy. Więc głupio im było jechać tak jakby 500km w przeciwną stronę. Ale to trzeba wiedzieć. Poza tym, czego pewnie nie jesteś również świadom, zawody były rozgrywane dość wcześnie i kilku zawodników krajowych wciąż nie miało licencji - więc nawet jakby chcieli to nie mogli startować. Na Jeziorsko nie mógł przyjechać jeden Darek, bo po operacji to była by za długa podróż, Piotrowi nie pasował rezerwowy termin, drugi Darek i Staszek nie jeżdżą  poza Dolnyśląsk, a Leszek również nie był w stanie przyjechać. Zawody zostały rozegrane, ilość kolejek była wysoka, i co co przyjechali byli bardzo zadowoleni.

2. Na pucharze Hałdy było podobnie, z tym wyjątkiem że nie zgłosili sie obcokrajowcy. Prognozy były dość chłodne i troche osób sie poddało. Rozegraliśmy 20 kolejek i było genialnie.

3. No niestety ... tu największa wtopa którą poruszyłeś to SpringCup. To najgorszy przykład jaki mogleś przytoczyć. W tym roku to była chyba porażka, bo na zawody zgłosiło sie tylko 2 zawodników ze światowej czołówki. Ja nie będę tu dociekał dlaczego, ale informacja o kilku ostatnich edycjach niestety rozeszła sie po Europie. Jak doczytasz ten post i poprzednie to może zrozumiesz czemu kilka osób z Polski nie przyjechało i dlaczego. Jak pisałem wcześniej np. koledzy ze wschodu byli mocno zdegustowani zeszłoroczną edycją. Poza tym na początku zarejestrowanych było 29 zawodników (w sumie tylko), jednak ze względu na niepewne prognozy wile osób zrezygnowało. Zawody zostały zaliczone i rozegrane, ale lepiej sie nie zagłębiać w temat.

 

Co do moich zeszłorocznych zawodów to możesz to nazywać ze uwaliłem, skoro masz taki kaprys. Tylko nie wiem po co i co tym bym zyskał  ? Po pierwsze to nie ja prowadziłem zawody, tylko bardzo doświadczony sędzia. I prawdopodobnie nie zakumałeś, że problemem podstawowym nie był deszcz, tylko zbyt duża odchyłka wiatru która sie pojawiła na 2 osoby przed końcem rundy. Niestety nie pozwalała na regulaminowe loty. Ale sędzia przerwał lot, w którym prowadzący zawodnik usiłował lecieć przy takiej odchyłce że było to niebezpieczne dla modelu. Warunki były nieregulaminowe i były sygnalizowane przez aparaturę pomiarową. Tu sędzia nie ma żadnego wyboru. Potem w oczekiwaniu na poprawę kierunku wiatru, przyszedł deszcz, a po deszczu poszedł se wiatr. Może teraz to sobie przypomniałeś? O jednodniowych zawodach nie wiem czemu piszesz ponieważ razem z Piotrem po regulaminowy anulowaniu kolejki i zakończeniu lotów, i tak pojechaliście do domu.

 

miłego dnia. staraj się nie pisać o tym o czym nie masz pojęcia, bo głupio wychodzi :(

 

 

 

  • Haha 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak w skrócie: najlepsze zawody organizuje południe Polski (oczywiście nie dotyczy ... ?) które stosuje tylko te zasady co trzeba. Niestety czołówka światowa nie może się o tym przekonać bo ma jakieś inne zajęcia w tym czasie.

Jeszcze ze dwa wpisy i się zakiwasz. Zawody uwalone to jedno ale przepuścić okazję latania w wąskim gronie z sędziami, dzień i tak wyjęty z życia rodzinnego etc. No to chyba trochę kłamczysz z tym lubię latać. Czyżbyś miał parcie na zawody li tylko w punkcie który znasz?

A teraz się skup. Jak mi wytłumaczysz albo chociaż tak to napiszesz żeby ktoś inny mi to dał radę wytłumaczyć to Ci klepnę wszystko co napisałeś. Będziesz tylko potrzebował pomoce naukowe jak mapa, najlepiej PL.

1. Zawody są w tym punkcie 50.984234, 16.464008

2. Wiadomo, że kolejnego dnia się tu nie odbędą bo brak warunku

3. Propozycja jest Jeziorsko

4. Nie mam(y) zapewnionego wcześniej noclegu w okolicy.

5. Po całym dniu na zboczu jedziemy coś zjeść.

6. Podpowiem, że z technicznego punktu to nam obojętne gdzie będziemy nocować Wrocław, coś po drodze do Jeziorska.

I teraz uwaga, trudny moment

1 godzinę temu, cZyNo napisał:

i tak pojechaliście do domu.

Wytłumacz mi te "i tak" skoro my czekamy na inf bo trzeba obrać kierunek Poznań lub Sieradz. (dla niewtajemniczonych miejscem docelowym jest Bydgoszcz)

Wytłumacz po co nam inf, że kolejnego dnia nie będzie skoro już "pojechaliśmy".

No chyba nie powiesz, że nie chciałeś aby nas ominął drugi dzień zmagań i myśląc, że pojechaliśmy do domu zakończyłeś zawody.

Krótko pisząc, bardzo często MIJASZ się z prawdą i mataczysz

Np. 

2 godziny temu, cZyNo napisał:

Ale sędzia przerwał lot, w którym prowadzący zawodnik usiłował lecieć

Prowadzić to można psa, ów zawodnik nie prowadził w punktacji. Prawda, że to różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pobawmy się w zgadywanie ?.

 

Odpowiedź Jurka będzie na pół strony o wszystkim i niczym?                             Klikamy PUCHAR

Odpowiedź Jurka zamknie sie w 1--3 zdaniach?                                                    Klikamy zieloną strzałkę w górę

Odpowiedzi Jurka nie będzie?                                                                                  Klikamy ikonę śmiechu

Żadne z powyższych-                                                                                                klikamy ikonę zmieszany 

 

 

 

 

Nienawidzę autora tego posta (czyli mnie):                                 WKLEJAMY DOWOLNA INNĄ!

 

 

 

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przestać pisać skoro f3f cię nie interesuje? :D


 

Na szczęście jest nowy termin na odwołane zawody Pawła. W październiku po Mistrzostwach świata. Więc miejmy nadzieję na fajny wiaterek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Jurek, powinieneś mi podziękować za te posty, bo m.in dzięki mnie mogłeś sobie popisać na forum nt. F3F. Jednak w realnym życiu na zboczu już mało kto Cię słucha ??

 

Naprawdę mnie nie doceniasz, a ja tak się staram!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ArabaT napisał:

3. Propozycja jest Jeziorsko

To nie była żadna propozycja tylko wstępna informacja że może ta lokalizacja będzie brana pod uwagę. Ale z prostej przyczyny nie została odrzucona.

57 minut temu, ArabaT napisał:

No chyba nie powiesz, że nie chciałeś aby nas ominął drugi dzień zmagań i myśląc, że pojechaliśmy do domu zakończyłeś zawody.

Krótko pisząc, bardzo często MIJASZ się z prawdą i mataczysz

akuratnie to co napisałem odnosiło sie do twojego wpisu o jednodniowych zawodach ("O jednodniowych zawodach nie wiem czemu piszesz"). jakoś wciąż nie wiem do czego pijesz...

57 minut temu, ArabaT napisał:

Prowadzić to można psa, ów zawodnik nie prowadził w punktacji. Prawda, że to różnica?

Tak masz racje. Zawodnik w prowadzący w konusie jako ostatni zaliczył cały lot. Ledwo nie rozbijając modelu. Jeszcze był próba Jurka, ale zakończona niepowodzeniem. Następni zawodnicy już nie polecieli bo odchyłka była zbyt duża i sygnalizowana przez aparaturę.

 

57 minut temu, ArabaT napisał:

Czyli tak w skrócie: najlepsze zawody organizuje południe Polski (oczywiście nie dotyczy ... ?) które stosuje tylko te zasady co trzeba. Niestety czołówka światowa nie może się o tym przekonać bo ma jakieś inne zajęcia w tym czasie.

Jedyne zawody Pucharu Świata organizowane w Polsce to SpringCup. Więc nie mam pojęcia czemu na południe Polski ma przyjeżdżać światowa czołówka? Chyba żeby pozwiedzać zabytki.
Najlepsze zawody to są takie, na których lata się do końca, przy fajnym regulaminowym wiaterku :) Bez względu na miejsce. 

 

 

24 minuty temu, a74BACK napisał:

Nie no Jurek, powinieneś mi podziękować za te posty, bo m.in dzięki mnie mogłeś sobie popisać na forum nt. F3F. Jednak w realnym życiu na zboczu już mało kto Cię słucha ??

Naprawdę mnie nie doceniasz, a ja tak się staram!

oj tam...przeceniasz sie. Nie jeździsz na zawody i bardzo nie na czasie jesteś  ;)  Już Ci pisałem że nie musisz się martwić o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cZyNo napisał:

A nie lepiej przestać pisać skoro f3f cię nie interesuje? :D

A nie lepiej zastosować Laremid?

Gdyby mnie f3f nie interesował to by mnie tu nie było!!! W swojej nieomylności nie zauważyłeś, że tyyylu lataczy na raz ma inne cele?

Zawodnik ma możliwość presji na organizatorze chociażby w postaci nie przyjechania na kolejne zawody. Ty bywałeś wszędzie i zawsze bez apteczki. Masz wiedze, doświadczenie to qrwa przyciągaj nowych. Tylko pamiętaj o lekarstwach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie jest to ciekawe że dwie osoby które zrezygnowały z latania zawodniczego, mają średnie pojęcie o tym co się aktualnie dzieje, a wręcz piszą że mają to w dupie, tak się "martwią" naszym lataniem.

Jednak najdziwniejsze jest, że w dziwaczny sposób starają się bronić EGOISTYCZNYCH, DESTRUKCYJNYCH i NIEWYTŁUMACZALNYCH działań osoby, która właśnie całkowicie sie pogrążyła jako zawodnik. Wśród wszystkich latających aktywnie zawodników F3F (i nie tylko F3F). Akuratnie z wszystkimi zawodnikami jestem w kontakcie i wiem jakie aktualnie panują nastroje w grupie.

Więc spokojnej nocy i powodzenia w walce o nie wiedzieć co.

 

 

3 minuty temu, ArabaT napisał:

W swojej nieomylności nie zauważyłeś, że tyyylu lataczy na raz ma inne cele?

już pisałem wcześniej ... dwóch. I jak pisałem mnie to martwi, bo mieli potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cZyNo napisał:

Tak masz racje. Zawodnik w prowadzący w konusie jako ostatni zaliczył cały lot. Ledwo nie rozbijając modelu. Jeszcze był próba Jurka, ale zakończona niepowodzeniem. Następni zawodnicy już nie polecieli bo odchyłka była zbyt duża i sygnalizowana przez aparaturę.

Myślałem, że określenie kret na żuławach to najniższy poziom ale ty wyznaczasz nowe granice

https://www.f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2650

Darek i Rysiek nie brali udziału w zawodach, Serhii nie liczy się do pucharu. O czym ty majaczysz?

Skoro czas został zapisany to lot był zgodny z regulaminem

 

Mamy pseudolataczy, obcokrajowców którzy nie są śmietanką a jednak z Czech nad Bałtyk to kawałek drogi, Ty jeden jedyny nie zauważyłeś prawidłowości, że wszystkie zawody są koleżeńskie, w duchu sportowym bez zbędnej spiny etc tylko warunek jest taki, że ciebie tam nie ma?

 

A i najważniejsza wiadomość, my latacze f3f to generalnie fajne człowieki, wiadomo krowa w kolorze czerni wszędzie się znajdzie ( tylko ta jest wyjątkowo ... upierdliwa), gdyby ktoś zechciał spróbować to oddam jedną sztukę na testy dla nowych. Oczywiście sfatygowana, po przejściach ale odda różnicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ArabaT napisał:

Myślałem, że określenie kret na żuławach to najniższy poziom ale ty wyznaczasz nowe granice

https://www.f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2650

Darek i Rysiek nie brali udziału w zawodach, Serhii nie liczy się do pucharu. O czym ty majaczysz?

Skoro czas został zapisany to lot był zgodny z regulaminem

Wyraźnie wcześniej napisałem:

4 godziny temu, cZyNo napisał:

tylko zbyt duża odchyłka wiatru która sie pojawiła na 2 osoby przed końcem rundy.

Jurek i Sergiej obaj to byli pełnoprawni zawodnicy w czasie tych zawodów. A pogoda nie pozwoliła im dokończyć lotów. O jakim ty czasie bredzisz?

 

47 minut temu, ArabaT napisał:

Mamy pseudolataczy, obcokrajowców którzy nie są śmietanką a jednak z Czech nad Bałtyk to kawałek drogi, Ty jeden jedyny nie zauważyłeś prawidłowości, że wszystkie zawody są koleżeńskie, w duchu sportowym bez zbędnej spiny etc tylko warunek jest taki, że ciebie tam nie ma?

Nie jeździsz za granicę więc wciąż niewiele wiesz. Są duże spinki na zawodach, i są oficjalne protesty. To jest sport. Są osoby co walczą o wynik i dla niech wszystko musi być na tiptop, jeśli nie jest to jest reakcja, ale oczywiście są też osoby które przyjeżdżają bardziej spokojnie polatać i podglądać.

 

Wydaje mi się, że już starczy głupot - idź się wyśpij. Tylko nie śnij o kamykach bo mogą do oka wpaść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, jest takie powiedzenie "NIGDY NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ. NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM" - MARK TWAIN"

 

28 minut temu, cZyNo napisał:

Nie jeździsz za granicę więc wciąż niewiele wiesz. Są duże spinki na zawodach, i są oficjalne protesty. To jest sport. Są osoby co walczą o wynik i dla niech wszystko musi być na tiptop

Jestem wieśniakiem i po twoich protestach mam to w D... To ty walczysz o miejsce w kadrze która da ci kasę. Zechciał byś się jej zrzec na poczet nowych ...

Zwłaszcza, że regulamin "sponsora" masz w D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ArabaT napisał:

Jestem wieśniakiem i po twoich protestach mam to w D... To ty walczysz o miejsce w kadrze która da ci kasę.

????? a Ty jesteś świadom ile prywatnej kasy trzeba dopłacić do wyjazdu na MŚ? Czasami bardzo dużo. A w tajemnicy Ci powiem że jeszcze nigdy nie udało sie nie dopłacić do tej zabawy. Rozbiłeś mnie tym. I nie tylko mnie.

 

A powiedz mi co ty a Piotrem dla kolegów na zawodach zrobiłeś, oprócz opowiadania dowcipów i rozśmieszania? Czy kiedykolwiek zareagowałeś jak organizator chciał zaczynać zawody mimo że widać było że wszyscy zawodnicy nie dotarli na zbocze (choć widział że byli w drodze), a ten organizator nie ustalił wcześniej godziny rozpoczęcia zawodów? Ile razy zwróciłeś uwagę że organizator wcześniej mówił co innego a w czasie zawodów dzieje sie co innego? Ile razy zwróciłeś uwagę ze koledzy lecą w nieregulaminowych warunkach? No w ilu innych sytuacjach reagowałeś na niewłaściwe zachowanie organizatora? Co robiłeś jak organizator ostentacyjnie na brifingu mówił pod nosem, aby niewielu usłyszało? Czy cokolwiek zrobiliście w podobnych sytuacjach?

Dla was ważne były pogaduszki, resztę mieliście w dupie. A ja tak- czasami robiłem raban. PO TO ŻEBY WSZYSCY MIELI TAKIE SAME MOŻLIWOŚCI DO LATANIA. Ale wy radośnie z uśmieszkami zauważyliście tylko raban. I nawet nie wiedzieliście czego dotyczy - bo wy gapicie się tylko na swoje nosy, ja na wszystkich! Raz w życiu na zawodach zrobiłem se coś dla siebie - na Mistrzostwach Świata złożyłem protest na nieregulaminowe warunki, I wygrałem. Razem ze mną jedna trzecia zawodników. Organizator jest dla zawodnika - nigdy na odwrót!!! I zawsze będę na to cisnął!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cZyNo napisał:

????? a Ty jesteś świadom ile prywatnej kasy trzeba dopłacić do wyjazdu na MŚ? Czasami bardzo dużo. A w tajemnicy Ci powiem że jeszcze nigdy nie udało sie nie dopłacić do tej zabawy. Rozbiłeś mnie tym. I nie tylko mnie.

 

A powiedz mi co ty a Piotrem dla kolegów na zawodach zrobiłeś, oprócz opowiadania dowcipów i rozśmieszania? Czy kiedykolwiek zareagowałeś jak organizator chciał zaczynać zawody mimo że widać było że wszyscy zawodnicy nie dotarli na zbocze (choć widział że byli w drodze), a ten organizator nie ustalił wcześniej godziny rozpoczęcia zawodów? Ile razy zwróciłeś uwagę że organizator wcześniej mówił co innego a w czasie zawodów dzieje sie co innego? Ile razy zwróciłeś uwagę ze koledzy lecą w nieregulaminowych warunkach? No w ilu innych sytuacjach reagowałeś na niewłaściwe zachowanie organizatora? Co robiłeś jak organizator ostentacyjnie na brifingu mówił pod nosem, aby niewielu usłyszało? Czy cokolwiek zrobiliście w podobnych sytuacjach?

Dla was ważne były pogaduszki, resztę mieliście w dupie. A ja tak- czasami robiłem raban. PO TO ŻEBY WSZYSCY MIELI TAKIE SAME MOŻLIWOŚCI DO LATANIA. Ale wy radośnie z uśmieszkami zauważyliście tylko raban. I nawet nie wiedzieliście czego dotyczy - bo wy gapicie się tylko na swoje nosy, ja na wszystkich! Raz w życiu na zawodach zrobiłem se coś dla siebie - na Mistrzostwach Świata złożyłem protest na nieregulaminowe, I wygrałem. Razem ze mną jedna trzecia zawodników. Organizator jest dla zawodnika - nigdy na odwrót!!! I zawsze będę na to cisnął!

Cytat jest tylko po to żeby poczytać głupka

A po co organizator ustala godzinę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek jest jak ruska propaganda, sam wierzy w głupoty które wypisuje. Przeciętny Rosjanin zadaje sobie pytanie skoro jest tak dobrze, dlaczego jest tak źle? 

Może go do Sołowiowa zaproszą?

 

Łukasz przecież Jurek napisał, że ma bardzo dobry kontakt z polskimi zawodnikami f3f (pięcioma) i wie co w "trawie piszczy", czego nie rozumiesz ???

7 godzin temu, ArabaT napisał:

Dla kolegów zrobiłem NIC!

No i całe szczęście! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.