Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

Pyk pyk no i pykło 10 lat od mojego pierwszego lotu na zboczu ever :)

Jak to dobrze że wtedy zanabyłem Toxica a nie Jantara  🤣 Ruch z łączkowego latania na mniejsze lub większe górki był strzałem w dziesiątkę

 

W międzyczasie wylatanych nudnych tysięcy godzin 🤮 trafiły się jakieś wygrane w zawodach o Puchar Świata, cztery wizyty na zboczonych Mistrzostwach Świata, co najmniej pięć zdobytych Pucharów Polski i ze trzy Mistrzostwa Polski. To był ciekawy i rozwojowy czas. A teraz...powoli ogarnia mnie lenistwo 😆

Bardzo polecam taką formę spędzania wieku średniego :D

 

Oczywiście pierwsze loty odbyły się w jedynym słusznym miejscu (które akurat było po drodze) - czyli na Jeziorsku. A potem...już poszło z górki. I czasami pod górkę :D

 

IMG_2094.JPG

IMG_2092.JPG

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halówki we Wrocławiu? To już ćwiczyłem,ale u nas nie ma sensu. Ponieważ prawie całą zimę można latać na zewnątrz. Bo ciepło :)

 

 

Sezon F3F 2022 właściwie sie już zakończył. No i sie okazało że to był całkiem udany sezon dla mnie. Drugi po 2018 w mojej króciutkiej karierze latacza zawodnika. Szkoda że wypadły dwa sezony 2020 i 2021 :( No ale takie czasy na nas nadleciały

Po wynikach widać że mistrzem świata to już nie będę😆  bom za stary i za słabo latam, ale w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata i Eurotouru to mogę jeszcze zamieszać :)

No i co ciekawe, moje pomysły na treningi i przygotowanie do ważnych imprez się sprawdzają. I to już od 2016 roku. Bo w roku w którym są Mistrzostwa Świata, całkiem nieźle mi i moim modelom idzie. Ale wciąż nie wiem czemu i w jaki sposób. Pewnie mam jakiegoś farta 😁

Poza tym jestem bardzo zadowolony z moich tegorocznych lotów w zawodach F3B. Miejsca w zawodach były kiepskie, ale tak dobrze jeszcze mi sie nigdy nie latało. Czyli od 2015 roku :D Zresztą....kto potrafi tak pięknie sędziów wystraszyć jak ja - no nikt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachu ciachu i ostatnie zawody f3f w tym roku zostały odwołane :( bo wiatr wieje w tygodniu a nie w weekendy 😃 czyli oficjalnie sezon został zakończony. 

Zgodnie z tym co prognozowanej jeszcze w maju, puchar polski w tym roku wygrał Marcin!! Gratulacje! To jego pierwszy raz :D latał  cały sezon najrówniej 

 

nieoficjalny ranking jest tu:

https://f3xvault.com/?action=series&function=series_view&series_id=267

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba się przelatałem i wyglada na to ze latanie mnie nudzi 😱 zwinąłem się ze zbocza znacznie wcześniej niż planowałem. Ale wcześniej…

na szczęście trafiła się chwila kiedy pojawił się znudzony codziennym lataniem Szwendała, który tęskni za czym nowym. I to było dla nas bardzo miłe pół godziny wspólnego spaceru skrzydło w skrzydło. 
wczesniej Szwendała się szwendał i obserwował przez długi czas moje fikołki. 
 

F52D9651-1006-4139-90C7-37EA9ABFB771.jpeg

7D7D1B14-C2A3-4FDA-B795-F388E62ABC32.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.