Skocz do zawartości

Zabawy z wiatrem na zboczu i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Część kolegów już sie spakowała i jedzie nad morze na pierwsze w tym roku zboczone zawody. Na razie prognozy pokazują że będziemy latać nad morzem, a nie gdzieś tam indziej. Chociaż loty będą bardziej wolne niż szybkie - takie staropolskie 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe wciąż siedzi z tyłu głowy bo wciąż nie wiadomo jak wpłynie na nasze latanie i wyjazdy np. na zawody:( Kto udaje że tego nie ma, to kiep albo jakiś głupol.

 

I jakby na złość ta na tą imprezę trzeba było jechać, bo były przewidziane konsultacje kadry.

Po zawodach została oficjalnie ogłoszona reprezentacja oraz kolejność zawodników rezerwowych.

 

Fajnie było spotkać kolegów, pobujać sie z nimi po staropolsku na niebie i do tego z fajnymi widokami i przy słonecznej pogodzie :) Jodu się nawdychałem że hoho!

Mi w niedziele latało się masakrycznie. PESEL i zmęczenie się odezwało :) Po powrocie do hotelu padłem na miejscu i spałem 12 godzin! Już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz coś takiego miałem  :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.