Skocz do zawartości

CO TO ZA SILNIK?


witold_pi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jarek996 napisał:

Takiego OSa ostatnio z Pawlem "wygralem" ( TZN ja wygralem , a on zaplacil )  ;) . Nowka sztuka , cena chyba okolo 600 sek.

337821018_9610487b-eb27-42a7-8f98-608f94af4a06.jpg


To na pewno oryginalny setup z gaźnikiem Perry? Zdaje się, że OS nie montował ich w swoich silnikach. 
 

 

1 godzinę temu, witold_pi napisał:

ktoś ma na zbyciu?


Jak do latania, to tu jest ciekawy w dobrej cenie. Może nawet nie palony, ale na pewno ktoś próbował go rozkręcać.
https://www.ebay.com/itm/OS-MAX-H-60-Airplane-Engine-Good-Shape/124089709406?hash=item1ce452b35e%3Ag%3Al0QAAOSwM2deTVlo&LH_BIN=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jarek996 napisał:

Co za czlowiek !    ZAWSZE sie do czegos przyczepi ?


Pytam, bo dość często zdarza się, że ktoś chcąc podnieść osiągi wysyłał silnik do specjalisty od tuningowania (jak ten ST 15 diesel o którym pisałeś w innym wątku). Wtedy taki silnik jest o wiele ciekawszy niż zwykły seryjny. Nie ma na nim żadnej grawerki, czy chociaż notatki w pudełku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MASK napisał:


Pytam, bo dość często zdarza się, że ktoś chcąc podnieść osiągi wysyłał silnik do specjalisty od tuningowania (jak ten ST 15 diesel o którym pisałeś w innym wątku). Wtedy taki silnik jest o wiele ciekawszy niż zwykły seryjny. Nie ma na nim żadnej grawerki, czy chociaż notatki w pudełku?

Odpowiedzialbym , ale lezy juz chyba spakowany ( albo zostal wyslany ? ) w paczce do Pawelka. Byl na 100% nowy , ale jako DUPA , a nie znawca nawet nie zauwazylem co w nim siedzi ?. Jak dojdzie do Pawla , to bedzie mozna przeprowadzic sledztwo. Gosc w kazdym razie pisal , ze mial go od "nowosci" i NIGDY nie odpalal ........

 

Marcin ; masz ERICKSONa MCC FE-120 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MASK napisał:

Możliwe, że była jakaś krótka, specjalna, seria z Perry. I to byłoby też ciekawe.

Ericksona nie mam, ale wiem ile trzeba za takiego zapłacić :(

 

 

U Was pewnie taniej . Ten ( nowy )  lezy w Szwajcarii , na razie jest 780 franciszkow ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AndrzejC napisał:

A PERRY to jeszcze istnieje?

Nie wgłębiałem się temat, choć ostatnio chyba będę miał zapotrzebowanie na mały gaźnik do małego "stateczka"

informacje macie?

A.C.

 

jak mały ma być ten gaznik czyli jaka poj silnika  do tego "stateczka " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się pchać z kopytami w temat Kol. Witolda, i przepraszam, że akurat tu piszę.

Ale PERRY chciałbym zastosować w tym moim małym manewrowym "kapciu" F3V który aktualnie buduję.

Silnik FORCE 21 CNC więcej tu: 

Taki malutki silniczek, który normalnie powinien mieć pojemność 2,5 cm lub co najwyżej 3cm2 a ma 3,5 cm. Otwór w karterze 10 mm

I do tego chcę wrzucić taki gaźnik, bo raczej będzie lepszy od tego który teraz mam.

Ale dalszą dyskusję w tym temacie możemy kontynuować w tym moim temacie, bo nie chcę zaśmiecać tego wątku.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.