Skocz do zawartości

Perpetum mobile?


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marku ze Schwerin, czyżbyś naprawdę chciał nam wmówić, ze to PM będzie działać? Podobnie możesz dmuchać w żagiel w żaglówce i też nie popłyniesz. Takich filmików pokazujących cuda na kiju są naYT setki. Niektóre lepiej nawet pomyślane. I wszystkie maszyny tam pokazywane działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu z Olszyna. znając podstawowe prawa fizyki to nie ma prawa działać. Założyciel tematu też nie dał tego filmu aby wszyscy tworzyli silniki perpetum mobile. Temat znajduje się w HP więc co do zasady powinno być śmiesznie. Stworzona przeze mnie zasada działania miała na celu kontynuować prześmiewczy ton filmu oraz miał być prowokacją do dalszego wypisywania głupot. (Co też nastąpiło ale nie w tym kieruku:). Nie jest moją winą, że mało kto zaskoczył i wypomniał mi błąd w rozumowaniu. Cała ta teoria ma jedną dziurę. W świecy nie jest możliwe za-indukowanie przepływu elektronów. Więc w całym obwodzie nie może płynąć prąd który potrzebny jest do wzbudzenia uzwojeń silnika.

A liczyłem na powstanie nowych teorii rodem doktora Zięby. :(

Powyższe powinno rozwiać wszelkie twoje niejasności. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marek_Spy napisał:

I wy w to wszystko wierzycie co wam powiedza w internetach? Jedynie słuszna medycyna to ta która sprzedają koncerny farmaceutyczne, samemu myśleć nie łaska?

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Marku,

każdy wierzy w to co chce wierzyć i niech tak zostanie

mnie pomaga życie na wsi, w lesie wśród natury....innym już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam nikogo przekonywać tylko ślepa wiara w jedyna słuszna medycynę protez tez mnie smieszy a jednak jest nowy gatunek homo googlensis a wystarczy go ze zrozumieniem poczytać i mozna znaleźć duzo prostych sposobów np. na bol gardła sle nie bo należy isc do apteki i kupić lek i o to chodzi.

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek przetłumaczę.

Każdy normalny człowiek nie tylko śmieje się ale wręcz napiernicza z tego doktora który skończył akademię górniczą. Medycyna alternatywna nic nie ma tu nic wspólnego.

Przy tobie to byłby chyba problem opowiedzieć dowcip o "blądynkach". Wszystko spalisz. :(

6 minut temu, Marek_Spy napisał:

ślepa wiara

Właśnie ślepa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.