Skocz do zawartości

61" P-51D Mustang


model
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Top Flite Model 1/7 

 

 

D00FD45F-7352-4B55-AE64-3DCBD375FF29.jpeg

8A163651-FC23-4A8F-9CA1-B342D0EA25F4.jpeg

3B513DF5-5CF3-422A-8C57-3BAD885EC996.jpeg

F3292F04-6C79-4CBA-BECB-54AC07293F66.jpeg

Jest już w takiej postaci, ale jescZe będę modyfikował skrzydło , na początku darowałem sobie klapy, ale jednak będą, no i kabina cała do robota , chciałem taka realistyczna. Z bajerami. Ale najpierw Casa musi być skończona. 
No i prosze o kibicowanie mojej Casa 212.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Model musi tez wyglądać, sprężyny odpadają , golenie już zamówione z hobbyking, oponki tez są. Retract tez jest , dam foto wieczorem. I z hobbyking odebrałem już silnik, Esc i kartę do programowania. JescZe docelowo dwa lipo 3s jakiś 50C lub większe. Z moich planów wynika masa całkowita 4,5 kg. To co mam do tej pory jak na foto 3 kg. Czyli max 1,5 na osprzęt żywice i lakier. Może dam rade, jescZe to smiglo nieszczęsne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to poproszę zdjecia jeśli można :)

co do wagi to możesz cut przekroczyć ale nie ma sie co stresować na zapas, te 3s x2 to nie za mały prąd do tej wielkości samolotu ( no chyba ze oba połaczysz równolegle wtedy bedzie 6s) ja będę celował raczej w 4slub 5s. Przy 150cm rozpietosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipol 3S 50C a pojemność? Przypuszczam, że ok 4000  - 5000 mAh a to już jest średnio 300 - 350 gramów za sztukę. Silnik ze 450 g?

Więc z Twojego 1,5 kg zostaje Ci naprawdę niewiele...

W swoim miałem Turnigy 6S 4000 mAh i waga 580 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foto przyjacielu!!

Z jakich planów robisz???

sam wycinasz czy gotowy short kit??

Co do wagi kolega Jerzy słusznie zauważył. Ale do wyboru aku jescZe daleko , na razie do testów  będę używał co mam, a mam dwie 3S coś koło 3000 /25C. Na chamownie starczy , jak dobiorę odpowiednie smiglo??

silnik który wybrałem producent podaje tylko jeden test;

17/8 

 22,2 volt

70 amp

1313 watt

4.87kg ciągu

a ja się uparłem na 3 lub 4 łopaty. 
wychamuje go na razie na 16/6 /3 zobacze co pokarze pomiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cały czas grzecznie czeka na tapecie p 11, szykowalem też reszte eskadry pod najbliższy sezon ostatnio, nadazył sie transport w rodzinne strony więc skorzystałem z okazji. Teraz wykonuje pierwszy laminat ( maska p 11) i jakoś mi to idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.